شهردار منتخب تبریز از تفرجگاه عینالی بازدید کرده و از نزدیک در جریان برنامه‌ها و اقدامات سازمان توسعه عون‌بن‌علی و پارک طبیعت قرار گرفت.   به گزارش شرح آنلاین به نقل از شهریار، دکتر ایرج شهین باهر اظهار کرد: توسعه ۲۰۰ هکتار جنگل‌کاری، طراحی و احداث دریاچه، احداث پارک طبیعت و حیات وحش، سنگفرش مسیر […]

شهردار منتخب تبریز از تفرجگاه عینالی بازدید کرده و از نزدیک در جریان برنامه‌ها و اقدامات سازمان توسعه عون‌بن‌علی و پارک طبیعت قرار گرفت.

 

به گزارش شرح آنلاین به نقل از شهریار، دکتر ایرج شهین باهر اظهار کرد: توسعه ۲۰۰ هکتار جنگل‌کاری، طراحی و احداث دریاچه، احداث پارک طبیعت و حیات وحش، سنگفرش مسیر اصلی تفرجگاه، گازرسانی به ارتفاعات و ایجاد پارکهای متعدد مثل پارک پیوند همچنین اجرای برنامه های فرهنگی ورزشی نشان از اقدامات مهمی است که با همکاری سازمان توسعه و عمران عون ابن علی و سایر مناطق معین و حوزه‌ عمرانی شهرداری به ثمر رسیده و قابل‌تقدیر است.

وی ادامه داد: تحولات عینالی در سال‌های اخیر، با اجرای برنامه‌های تملک و جنگل‌کاری گسترده، توسعه کمی و کیفی قابل‌توجهی داشته و یکی از مزیت‌های مهم گردشگری تبریز ۲۰۱۸ خواهد بود.

شهین باهر با تأکید بر برنامه ریزی و توسعه آتی تفرجگاه عینالی بیان کرد: با درنظر گرفتن گردشگری به عنوان یکی از پویاترین فعالیت های اقتصادی عصر حاضر و قابلیت جذب بالای گردشگری تفرجگاه عینالی، باید با همکاری و حمایت مسولین استانی و شهری از همه پتانسیل های گردشگری موجود برای تبدیل کردن این تفرجگاه، به یکی از قطب‌های گردشگری کشور استفاده کرد.

سعید نیکوخصلت، رئیس کمیسیون توسعه پایدار شورای اسلامی شهر نیز در این بازدید حضور داشت.

مسعود برزگر جلالی، مدیرعامل سازمان عون ابن علی نیز گزارشی از برنامه ها و اقدامات این سازمان ارائه داد.