ورزشکاران شرکت منطقه ۸ عملیات انتقال گاز موفق شدند در زمره برترینهای اولین دوره مسابقات بدمینتون تیمی نهادهای دولتی و خصوصی استان آذربایجان شرقی( تبریز) قرار گیرند. به گزارش شرح آنلاین به نقل از روابط عمومی منطقه ۸ عملیات انتقال گاز ایران, این دوره از مسابقات که با حضور ۸ تیم از نهادهای دولتی و […]

ورزشکاران شرکت منطقه ۸ عملیات انتقال گاز موفق شدند در زمره برترینهای اولین دوره مسابقات بدمینتون تیمی نهادهای دولتی و خصوصی استان آذربایجان شرقی( تبریز) قرار گیرند.
به گزارش شرح آنلاین به نقل از روابط عمومی منطقه ۸ عملیات انتقال گاز ایران, این دوره از مسابقات که با حضور ۸ تیم از نهادهای دولتی و خصوصی به مدت یک روز و به میزبانی هیات بدمینتون استان در شهر تبریز برگزار گردید، قهرمانان بدمینتون کار منطقه ۸ توانستند مقام سوم تیمی این رشته را به خود اختصاص دهند.
بنابراعلام این گزارش، کمال یوسف پور- افشین ملکی- بهمن بلالی- اکبر نظرزاده- تورج میرزایی- کامران احمدی- علی خواجوی- یوسف رحیم زاده و فرزین ملکی بعنوان بازیکنان تیم بدمینتون منطقه ۸ عملیات انتقال گاز و جلیل سیفی و امین سلیمی به ترتیب بعنوان سرپرست و مربی, هدایت تیم را بر عهده دارند.