مدیر کل مالی شهرداری تبریز از آماده‌سازی موکب جنت‌الحسین شهرداری تبریز در کربلای معلی برای خدمت‌رسانی در ایام اربعین حسینی(ع) خبر داد. به گزارش شرح آنلاین، اکبر خردمند با اعلام این خبر اظهار داشت: پیرو هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده با مسئولان عراقی که در جریان سفر اخیر به کربلای معلی حاصل شد، موکب جنت‌الحسین شهرداری تبریز با […]

مدیر کل مالی شهرداری تبریز از آماده‌سازی موکب جنت‌الحسین شهرداری تبریز در کربلای معلی برای خدمت‌رسانی در ایام اربعین حسینی(ع) خبر داد.
به گزارش شرح آنلاین، اکبر خردمند با اعلام این خبر اظهار داشت: پیرو هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده با مسئولان عراقی که در جریان سفر اخیر به کربلای معلی حاصل شد، موکب جنت‌الحسین شهرداری تبریز با برپایی شش خیمه بزرگ در مقابل آتش‌نشانی کربلا و عمود شماره ۱۳۹۴ در خدمت زائران عزیز خواهد بود.
وی اضافه کرد: خوشبختانه هماهنگی‌های خوبی برای استفاده از انبارهای مورد نیاز، تامین مواد اولیه غذایی و سایر بخش‌های تدارکاتی لازم، به‌عمل‌آمده تا به امید خدا هیچ وقفه‌ای در ارائه خدمات ویژه اربعین نباشد.
خردمند با اشاره به این‌که نیروهای خدماتی، مشتاق خدمت در موکب جنت الحسین شهرداری تبریز هستند، تصریح کرد: خدمات اسکان، برپایی سرویس‌های بهداشتی و حمام‌های سیار، توزیع ۳۰۰ هزار بطری آب معدنی و فعالیت نانوایی سیار، از تدارک عمده موکب جنت‌الحسین شهرداری تبریز در ایام اربعین خواهد بود.
مدیر کل مالی شهرداری تبریز  اضافه کرد:  طبخ و توزیع روزانه ۳۰ هزار پرس وعده غذایی گرم برای صبحانه، نهار و شام زئران حسینی(ع) با پیش‌بینی ملزومات و شرایط پذیرایی، در دستور کار موکب است.
خردمند خاطرنشان کرد: تمام شرایط برای خدمت‌رسانی شهرداری تبریز در کربلای معلی فراهم است و به امید خدا، در آستانه اجتماع میلیونی اربعین حسینی، شاهد یکی از پرشورترین نقش‌های مشارکتی در این رویداد عظیم مذهبی خواهیم بود