تیم مس سونگون در تهران برابر تاسیسات‌دریایی به برتری دست یافت. به گزارش شرح آنلاین،در آخرین بازی هفته نخست دور برگشت لیگ برتر فوتسال کشور تیم مس سونگون در تهران مهمان تاسیسات دریایی تهران بود که این بازی در پایان با برتری ۵ بر ۲ تیم مس به اتمام رسیده بود. مسی ها در ۱۲ […]

تیم مس سونگون در تهران برابر تاسیسات‌دریایی به برتری دست یافت.
به گزارش شرح آنلاین،در آخرین بازی هفته نخست دور برگشت لیگ برتر فوتسال کشور تیم مس سونگون در تهران مهمان تاسیسات دریایی تهران بود که این بازی در پایان با برتری ۵ بر ۲ تیم مس به اتمام رسیده بود.
مسی ها در ۱۲ هفته دور رفت صدرنشین لیگ بودند، اما در هفته پایانی با توجه به تساوی در ساری و برتری تاسیسات دریایی در اصفهان برابر گیتی‌پسند، شاگردان وحید شمسایی به قهرمانی نیم فصل دست یافتند.
در آغاز دور برگشت تیم مس مهمان تیم تاسیسات‌دریایی بود و در این بازی ۶ امتیازی موفق شد تیم میزبان را شکست داده و با ۳۵ امتیاز به صدر جدول بازگردد.
گل‌های مس در این بازی را حمید احمدی ۲‌گل، علی رضا عسگری و سعید تقی زاده به ثمر رسانده و یک گل هم وحید شمسایی به اشتباه وارد درون دروازه تیم خود کرده و زننده هر ۲ گل تیم تاسیسات دریایی هم وحید شمسایی بود.
بازی رفت دو تیم نیز در تبریز با برتری ۲ بر ۱ تیم مس به اتمام رسیده بود.
تیم مس سونگون هفته آینده در تبریز میزبان تیم آذرخش بندرعباس است.
مس سونگون در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور سابقه یک نایب قهرمانی و ۲ عنوان سومی را دارد.