بدون شک یکی از حساس ترین بازی های هفته یازدهم رویارویی تراکتورسازی با ذوب آهن در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز خواهد بود. به گزارش شرح آنلاین به نقل از “ورزش سه”، به قدری اتفاقات پیرامون سه ضلع مثلث عشقی تراکتورسازی – ذوب آهن در ماه های گذشته زیاد بود که مصاف این دو تیم در […]

بدون شک یکی از حساس ترین بازی های هفته یازدهم رویارویی تراکتورسازی با ذوب آهن در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز خواهد بود.

به گزارش شرح آنلاین به نقل از “ورزش سه”، به قدری اتفاقات پیرامون سه ضلع مثلث عشقی تراکتورسازی – ذوب آهن در ماه های گذشته زیاد بود که مصاف این دو تیم در هفته یازدهم می تواند کامل کننده این اتفاقات باشد؛ جایی که سعید آذری ، یحیی گل محمدی و امیر قلعه نویی می توانند به عنوان مثلث عشقی از این رویارویی نهایت بهره را برای اثبات موارد بسیاری ببرند.

سعید آذری و یحیی گل محمدی بعد از سال ها همکاری در باشگاه ذوب آهن و رسیدن به عناوین مختلف و حضور در آسیا فصل گذشته در حالی با هم اختلاف نظر پیدا کردند که پیرو این قطع همکاری گفتمان چندان دوستانه ای میان آنها رقم نخورد تا جایی که هم آذری هم گل محمدی سر بزنگاه حسابی از خجالت هم در آمدند تا رویارویی آنها در مصاف روز سه شنبه اولین ظلع از مثلث عشقی تبریز باشد.

بازگشت امیر قلعه نویی به تبریز آن هم بعد از دو فصل پرفراز و نشیب که برای دومین مقطع رخ می داد هم دیگر سوژه جالب این مثلث خواهد بود. جایی که پرافتخارترین مربی تاریخ لیگ برتر که در رساندن تراکتور به اهدافش به مشکل خورد تا اتفاقات عجیب و غریبی را در کارنامه دوران مرییگری خود به ثبت برساند، یک بار دیگر مقابل طرفداران تبریزی و شاگردان سابقش قرار بگیرد. از همه اینها مهم تر رویارویی امیر با کادر مدیریت فعلی باشگاه تراکتورسازی هم می تواند جالب توجه باشد؛ به خصوص بعد از اختلافات فاحشی که رقم خورد؛ اما چندان مورد کنکاش قرار نگرفت.

تقابل قلعه نویی و گل محمدی هم دیگر اتفاق جالب از این مثلث عشقی خواهد بود؛ به خصوص که هر دو طرف وارث همدیگر در تیم های روبرو نیز لقب گرفته اند؛ با این تفاوت که یحیی گل محمدی در بدو ورود به تبریز با انتقاد از برنامه های قلعه نویی در سال های حضور در تراکتورسازی مدعی شد توجه چندانی به جوانگرایی و اعتماد به جوانان در تبریز دیده نمی شود؛ درست برخلاف امیر که در بازگشت به نصف جهان تصمیم گرفت با کمترین تغییرات همان تیمی که یحیی پایه اش را ریخته بود را روانه میدان کند و فعلا با آن نتیجه بگیرد.

با تمام این تفاسیر می توان با صراحت گفت که رویارویی تراکتورسازی و ذوب آهن با کادر مدیریتی و فنی که در اختیار دارند، می تواند همه نگاه ها را معطوف به تبریز و ورزشگاه یادگار امام(ره) کند، چون هر نتیجه ای که از این جدال بیرون بیاید تبعات و حاشیه های فراوانی در دل خود جای خواهد داد که برای مدت ها سوژه رسانه ها و اهالی فوتبال خواهد بود.