سرمربی ترکیه ای حاضر شد ۱۰۰ هزار دلار از مبلغ درخواستی اش برای حضور در تراکتورسازی کسر کند. به گزارش شرح آنلاین به نقل از سایت ورزش‌سه، با برگزاری جلسه هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی مقرر شد که مصطفی دنیزلی سرمربی پرآوازه ترکیه ای گزینه اصلی این باشگاه برای قبول سرمربیگری است. مسئولان تراکتورسازی از حدود ۱۰ […]

سرمربی ترکیه ای حاضر شد ۱۰۰ هزار دلار از مبلغ درخواستی اش برای حضور در تراکتورسازی کسر کند.

به گزارش شرح آنلاین به نقل از سایت ورزش‌سه، با برگزاری جلسه هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی مقرر شد که مصطفی دنیزلی سرمربی پرآوازه ترکیه ای گزینه اصلی این باشگاه برای قبول سرمربیگری است. مسئولان تراکتورسازی از حدود ۱۰ روز قبل با دنیزلی وارد مذاکره شده اند اما هنوز توافقی حاصل نشده است.

دنیزلی در پیشنهاد اولیه خود به تراکتورسازی برای عقد قراردادی تا پایان فصل مبلغ ۵۰۰ هزار دلار را درخواست کرده بود و این در حالی است که تراکتوری ها قصد داشتند به او ۳۰۰ هزار دلار بپردازند.

در چنین شرایطی مسئولان تراکتورسازی مذاکرات با دنیزلی را ادامه دادند تا بتوانند از او تخفیف بگیرند و حالا خبر می رسد که دنیزلی ۱۰۰ هزار دلار به مسئولان باشگاه تبریزی تخفیف داده و حاضر شده با مبلغ ۴۰۰ هزار دلار به ایران بیاید.

با توجه به اینکه تراکتورسازی ۱۱ بازی در لیگ و ۶ مسابقه در لیگ قهرمانان آسیا دارد شاید مبلغ ۴۰۰ هزار دلار برای این تعداد مسابقه چندان معقول نباشد و به همین خاطر مسئولان باشگاه در تلاش هستند باز هم بتوانند از مبلغ درخواستی دنیزلی بکاهند و با قیمت کمتری او را به ایران بیاورند.

باید منتظر ماند و دید طی یکی، دو روز آینده چه اتفاقاتی پیرامون نیمکت تراکتورسازی و مصطفی دنیزلی رخ می دهد.