عضو شورای اسلامی کار شرکت آذرآب اراک، از صدور حکم برائت 41 نفر از کارگران این شرکت در دادگاه تجدیدنظر خبر داد.

به گزارش شرح آنلاین، جواد صابری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: حکم برائت ۴۱ نفر از کارگران شرکت آذرآب توسط دادگاه تجدیدنظر صادر شد.

وی تصریح کرد: در آستانه میلاد با سعادت امام رضا(ع) و با عنایت ویژه آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس دستگاه قضا و حجت‌الاسلام موسوی رئیس کل دادگستری استان مرکزی، حکم برائت کارگران شرکت آذرآب در دادگاه تجدیدنظر صادر شد.

عضو شورای اسلامی کار شرکت آذرآب اراک، ضمن قدردانی از حمایت‌های دستگاه قضا بیان داشت: پرسنل و اعضای شورای اسلامی کار شرکت آذرآب از عنایت ویژه مسوولان دستگاه قضا به پرونده کارگران شرکت آذرآب که همراه با رافت اسلامی  بود، کمال تشکر و قدردانی را دارند و این حمایت‌ها را موجب افزایش انگیزه کارگران عرصه تولید و صنعت می‌دانند.

صابری با بیان اینکه شرکت آذرآب از توانمندی بالا برای انجام پروژه‌های بزرگ ملی برخوردار است، ادامه داد: انتظار داریم همانطور که رسیدگی به پرونده کارگران زحمتکش شرکت آذرآب با نگاه ویژه و رافت اسلامی دستگاه قضا همراه بود، رسیدگی به پرونده متخلفان و عاملان اصلی وضعیت کنونی شرکت نیز، با توجه به قول مساعد رئیس کل دادگستری استان به فوریت انجام شود.

  • منبع خبر : فارس