رئیس باشگاه ریوآوه پرتغال خبر توافق با باشگاه بنفیکا برای فروش مهدی طارمی را تکذیب کرد و سئوال درباره درخواست ۱۰ میلیون یورویی برای فروش مهاجم ایرانی را بی پاسخ گذاشت.

به گزارش شرح آنلاین به نقل از خبرنگار مهر، روزنامه «رکورد» پرتغال امروز در خبر اصلی خود مدعی شد باشگاه بنفیکا با باشگاه ریوآوه برای انتقال مهدی طارمی در فصل آینده با مبلغی در حدود ۱۰ میلیون یورو به توافق رسیده و این بازیکن ایرانی فصل بعد با لباس بنفیکا به میدان خواهد رفت.

«آنتونیو سیلوا کامپوس» رئیس باشگاه ریوآوه در واکنش به این خبر اعلام کرد بنفیکا خواهان به خدمت گرفتن طارمی است اما در رقابت برای جذب این بازیکن تنها نیست. کامپوس همچنین اطمینان داد که این باشگاه با انتقال مهدی طارمی، «معامله بزرگی» را انجام خواهد داد.

رئیس باشگاه ریوآوه گفت: بنفیکا قبلا هم به جذب مهدی طارمی علاقه نشان داده بود اما در حال حاضر توافقی برای انتقال این بازیکن وجود ندارد.

وی تاکید کرد که قرمزها (بنفیکا) در رقابت برای جذب طارمی تنها نیستند ولی از ارائه جزئیات رقابت از سوی دو باشگاه مهم دیگر یعنی پورتو و اسپورتینگ خودداری کرد.

کامپوس ادامه داد: نمایشی از علاقه بنفیکا به طارمی وجود دارد ولی توافقی حاصل نشده است. ما در مرحله نهایی مسابقات قرار داریم. منتظر پیشنهادات هستیم و در زمان مناسب تصمیم گیری می کنیم.

رئیس باشگاه ریوآوه که با سایت «TSF» پرتغال گفتگو کرده است، در واکنش به درخواست ۱۰ میلیون یورویی این باشگاه برای فروش طارمی، از پاسخ دادن خودداری کرد و گفت: نمی توانم به این سئوال پاسخ بدهم. ما بهترین توافق و معامله ممکن را انجام خواهیم داد. می توانیم معامله بزرگی انجام بدهیم.

  • منبع خبر : مهر