پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قطعا تنها تیمی که لایق تکرار چهارمین قهرمانی متوالی خودر لیگ برتر، پرسپولیس است.

به گزارش شرح آنلاین، مجتبی محرمی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص شروع دوباره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال گفت: اینکه هواداران می‌توانند بازی تیم‌های محبوب خود را دوباره ببینند اتفاق خوبی است اما واقعاً همچنان نیاز است که مسائل بهداشتی را رعایت کنیم و نگذاریم سلامتی افراد تحت تأثیر قرار بگیرد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره برد این تیم مقابل پیکان تهران و همچنین نزدیک شدن سرخپوشان به چهارمین قهرمانی متوالی خود در لیگ برتر افزود: تیم‌ها در شرایط فنی خوبی نیستند و دلیلش هم دوری چهار ماهه آنها از شرایط مسابقه است.

وی تاکید کرد: پرسپولیس برازنده قهرمانی است. این تیم می‌توانست بدون برگزاری باقیمانده بازی‌ها هم جام را بالای سر بگیرد اما گویا برخی باشگاه‌ها دوست داشتند لیگ شروع شود تا مساوی بگیرند یا ببازند و پرسپولیس با قدرت بیشتر و اختلاف امتیاز بالاتری قهرمان شود. پرسپولیس لایق قهرمانی است و برازنده رسیدن به رکورد چهارمین قهرمانی متوالی در لیگ برتر است.

محرمی درباره کیفیت بازی‌های لیگ برتر در هفته گذشته تصریح کرد: افت تیم‌ها کاملاً طبیعی است. به هر حال اکثر تیم‌های جهان نیز همین شرایط را دارند و نمی‌توان ایرادی به این وضعیت گرفت. تنها موضوعی که اهمیت دارد سلامت جسمانی بازیکنان است که باید حفظ شود. بازیکن باید بدنسازی مناسبی داشته باشد تا دچار آسیب دیدگی‌های طولانی مدت نشود. امیدوارم در ادامه بازی‌ها این موضوع لحاظ شده تا کمتر بازیکنی را دور از میادین ببینیم.

  • منبع خبر : مهر