پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مدعیان قهرمانی لیگ برتر توان رقابت با پرسپولیس را نداشتند چون منسجم نبودند.

به گزارش شرح آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر، درباره نزدیک شدن پرسپولیس به قهرمانی رقابت های فصل جاری لیگ برتر گفت: بخشی از این قهرمانی به خاطر مدعی نبودن سایر تیم هاست. می توانستیم با توجه به نتایجی که سایر تیم ها کسب می کردند هم بگوییم پرسپولیس قهرمان می شود. حالا این تیم با بردهای متوالی خود خیلی زود به چنین عنوانی در فصل جاری رسید.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: این تیم کاملا منطقی بازی می کند و با بردهای اقتصادی توانست جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کند. دوران پساکرونا برای لیگ برتر ایران و حتی می توان گفت فوتبال جهان پر افت و خیز بود. در لیگ برتر نیز رقیبان پرسپولیس کاملا جا ماندند و نتوانستند این تیم را همراهی کنند.

وی درباره عملکرد سایر مدعیان قهرمانی تاکید کرد: اصلا خوب نبودند. آنها به هیچ وجه نتوانستند صلابت به خرج بدهند. امسال اگر مدعیان پرسپولیس قوی بودند می توانستند از ضعف مدیریتی این باشگاه استفاده کنند و قهرمان شوند. واقعا هیچ تیمی حرفی مقابل پرسپولیس نداشت. تراکتور و سپاهان واقعا منسجم نیستند.

حلالی بار دیگر در باره پرسپولیس صحبت کرد و گفت: بعد از رفتن برانکو ایوانکوویچ، جذب گابریل کالدرون تصمیم درستی بود اما آقایان همچون دوران قبلی اینقدر به این مربی هم دروغ گفتند که فرار کرد و باشگاه سراغ یحیی گل محمدی رفت. یحیی  واقعا عملکرد خیلی خوبی در کوتاه مدت داشته است. یحیی نگذاشت حاشیه ای وارد تیم شود و این خیلی مهم است.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: این تیم تغییرات تاکتیکی زیادی داشت. خارجی هایی نظیر آنتونی استوکس و اوساگونا را آوردند اما مفید نبودند. کاش پرسپولیس خیلی زودتر سراغ مهاجمان جوان خود نظیر مهدی عبدی می رفت تا بتواند جلوی ضررهای مالی اش را بگیرد. این تیم با شراتیط فعلی خود در لیگ قهرمانان آسیا به مشکل خواهد خورد و باید فکری به حال خط حمله اش کند.

  • منبع خبر : مهر