هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به سازماندهی دفاعی این تیم و آمار قابل توجه گل نخوردن در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: باید دیدار با پاختاکور را فراموش کنیم و به فکر دیدار با النصر باشیم.

به گزارش شرح آنلاین به نقل از خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا موفق شد با دو گل تیم پاختاکور ازبکستان را شکست بدهد و راهی مرحله نیمه نهایی شود.

بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس در پایان این مسابقه، گفت: ما قدرت دفاعی بسیار عالی داریم که کمک کرد تا به مرحله نیمه نهایی برسم. برای حریفان  آسان نیست که به پرسپولیس گلزنی کنند.

هافبک پرسپولیس ادامه داد: در شش مسابقه گذشته که در قطر انجام دادیم، فقط یک گل آنهم از روی نقطه پنالتی دریافت کردیم. این نشان می دهد که سیستم ما خوب کار کرده است.

بشار رسن با اشاره به تیم پاختاکور یادآور شد: بازی دشواری مقابل تیمی سازمان یافته داشتیم. پاختاکور تحت تاثیر کارت قرمز قرار گرفت بخصوص که این اتفاق در دقایق ابتدایی بازی رخ داد. قطعا این اتفاق به ما کمک کرد.

وی گفت: ما از این موقعیت استفاده کردیم و دو گل زودهنگام در نیمه دوم زدیم. در مجموع بازی خوبی انجام دادیم ولی ما باتوجه به تلاش زیاد در بازی با السد، خسته بودیم.

هافبک پرسپولیس در پایان گفت: ما شش مسابقه در قطر انجام دادیم که همه آنها تعیین کننده بود. باید دیدار با پاختاکور را فراموش کنیم و برای بازی با النصر و صعود به فینال لیگ قهرمانان استارت بزنیم. مربیان ما بازی های النصر را تماشا و نقاط قوت و ضعف حریف را آنالیز کرده اند. ما برای ارائه بهترین عملکردمان در روز شنبه آماده می شویم.

  • منبع خبر : مهر