روزنامه الریاضیه عربستان پیش از رویارویی پرسپولیس برابر النصر به ستایش از عیسی آل‌کثیر پرداخت و از او به عنوان برگ برنده سرخ‌پوشان سخن به میان آورد.

به گزارش شرح آنلاین به نقل از ایسنا، در دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا دو تیم پرسپولیس و النصر عربستان به مصاف هم خواهند رفت.

این دیدار قرار است که شنبه برگزار شود تا تکلیف تیم فینالیست مشخص شود.

روزنامه الریاضیه عربستان پیش از بازی به ستایش از عیسی آل‌کثیر پرداخت و از او به عنوان برگ برنده سرخ‌پوشان در دیدار برابر النصر سخن به میان آورد.

الریاضیه با آوردن بیوگرافی آل‌کثیر نوشت: این مهاجم کم‌تر از یک ماه است که به پرسپولیس پیوسته است اما به بهترین گلزن تیم در لیگ قهرمانان آسیا تبدیل شده است. این بازیکن ۳۰ ساله چهار گل برای پرسپولیس به ثمر رسانده است. نخستین بازی‌های آل‌کثیر برای پرسپولیس در همین لیگ قهرمانان آسیا بوده است و او توانسته که بدرخشد.

الریاضیه در ادامه نوشت: آل‌کثیر برگ برنده پرسپولیس به شمار می‌آید. او در ایران برای ۶ تیم باشگاهی بازی کرده است اما هیچ بازی ملی در کارنامه ندارد.

آل‌کثیر نخستین بازیکن در تاریخ باشگاه پرسپولیس به شمار می‌آید که توانسته در سه بازی پیاپی در لیگ قهرمانان آسیا گلزنی کند.

  • منبع خبر : ایسنا