تیم فوتبال پرسپولیس در حالی خود را برای نخستین بازی مقابل سایپا آماده می‌کند که ترکیب این تیم تغییراتی را نسبت به فصل گذشته خواهد داشت و گل‌محمدی هم دو بازیکن خط حمله‌اش را ندارد.

به گزارش شرح آنلاین به نقل از خبرنگار مهر، قهرمان چهار دوره متوالی رقابت‌های لیگ برتر، ساعت ۱۶:۳۰ روز جمعه هفته جاری نخستین بازی خود در بیستمین دوره این مسابقات را مقابل سایپا برگزار می‌کند.

پرسپولیس در حالی به مصاف سایپا می‌رود که پس از سال‌ها حفظ ترکیب اصلی خود با تغییرات گسترده در لیست بازیکنانش روبرو شد.

خروج ۶ بازیکن این تیم و ورود حامد لک، سعید آقایی، احسان پهلوان، عیسی آل کثیر، میلاد سرلک، علی شجاعی، آرمان رمضانی و محمد شریفی به عنوان هشت جدید به جمع شاگردان یحیی گل محمدی سبب شده تا این تیم با چهره‌ای متفاوت لیگ برتر بیستم را آغاز کند.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس تمام تلاش خود را برای حفظ اسکلت اصلی تیمش به کار بست اما جدایی بازیکنانی نظیر علی علیپور، مهدی ترابی و شجاع خلیل زاده بر خلاف میل باطنی او رقم خورد تا او به احتمال فراوان با ترکیب نسبتاً متفاوت به مصاف شاگردان ابراهیم صادقی در بازی افتتاحیه لیگ برتر برود.

تیمی که چهره‌ای جدید را در چارچوب دروازه خود دارد و در خط دفاع و هافبک‌هایش نیز کمترین نوسان را داشته است. با این حال محرومیت عیسی آل کثیر و مصدومیت آرمان رمضانی کار را برای انتخاب بازیکن مناسب در خط حمله این تیم کمی سخت کرده است.

تیمی که با وجود بازیکنان جدا شده و مرحوم و مصدوم خود همچنان یکی از بهترین لیست‌های بازیکنان یک تیم را در لیگ برتر در اختیار دارد.

با این حال به نظر می‌رسد سرمربی سرخپوشان پایتخت ترکیب احتمالی زیر را برای بازی با سایپا در نظر بگیرد:

حامد لک، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی زادگان، سعید آقایی، مهدی شیری، احمد نورالله‌ی، میلاد سرلک، سیامک نعمتی، وحید امیری، احسان پهلوان و مهدی عبدی.

سرخپوشان تهرانی در شرایطی بیستمین دوره رقابت‌های لیگ برتر را آغاز می‌کنند که به نظر می‌رسد با ترکیبی که چند تیم مدعی دیگر دارند، رقابت سختی برای تکرار قهرمانی در پیش خواهد داشت. هر چند که هنوز هم باید از پرسپولیس به عنوان یکی از مدعیان اصلی برای رسیدن به جام بیستم نام برد.

  • منبع خبر : مهر