شهردار تبریز گفت: تلاش می‌کنیم با مهیاکردن زیرساخت‌های لازم، بزرگی و عظمت تبریز را در سال ۲۰۱۸ برای جهانیان نمایان کنیم. به گزارش پایگاه خبری شرح آنلاین، صادق نجفی عصر امروز در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به تلاش‌های شهرداری تبریز برای آماده‌سازی زیرساخت‌های این شهر برای افزایش حضور گردشگران اظهار کرد: تلاش می‌کنیم با مهیاکردن […]

شهردار تبریز گفت: تلاش می‌کنیم با مهیاکردن زیرساخت‌های لازم، بزرگی و عظمت تبریز را در سال ۲۰۱۸ برای جهانیان نمایان کنیم.

به گزارش پایگاه خبری شرح آنلاین، صادق نجفی عصر امروز در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به تلاش‌های شهرداری تبریز برای آماده‌سازی زیرساخت‌های این شهر برای افزایش حضور گردشگران اظهار کرد: تلاش می‌کنیم با مهیاکردن زیرساخت‌های لازم، بزرگی و عظمت تبریز را در سال ۲۰۱۸ برای جهانیان نمایان کنیم.

وی با تاکید بر اینکه تبریز در گذشته نزدیک به ۲۰۰ سال، در سه دوره مختلف پایتخت کشور بوده و نمی‌توان به‌سادگی از کنار این مسائل در زمینه توسعه گردشگری عبور کرد، افزود: امیدوارم که دوباره بتوانیم این هویت را زنده کنیم و جوانان ما بدانند در کدام شهر و با کدام ملت زندگی می‌کنند.

شهردار کلان‌شهر تبریز در مورد عملکرد سازمان توسعه گردشگری تبریز در ایام نوروز تصریح کرد: طبق بازدیدهایی که در چند روز اخیر داشته‌ایم عملکرد این سازمان هم خوب بوده است. هرچند شرایط می‌توانست بهتر از این باشد اما آن‌طور که مشخص است اگر شهرداری وارد عرصه نشود، پیشرفت خاصی در حوزه گردشگری دیده نمی‌شود.

نجفی افزود: شهرداری با تمام توان وارد کار شده و سازمان‌های گردشگری، زیباسازی و فرهنگی شهرداری تبریز فعالیت‌های خوبی داشته‌اند.

نجفی با اشاره به اینکه سازمان فرهنگی شهرداری تبریز در یک ماه اخیر نزدیک به ۹۰۰ برنامه برگزار کرده است، خاطرنشان کرد: شادابی و نشاط مردم یکی از ابزارهای توسعه شهری است و  همین‌که ما بتوانیم مطالبات مردم، شرایط زندگی و وضعیت شهر را بهبود ببخشیم در راستای شادابی مردم قدم برداشته‌ایم.