کاندیداهای ائتلاف «یاران شهر» معرفی شدند

ائتلاف «یاران شهر» درجهت برگزاری انتخاباتی پرشور و مردمی و متشکل از نیروهای وفادار نظام برای انتخابات شورای شهر تبریز رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری شرح آنلاین، درجهت برگزاری انتخاباتی پرشور و مردمی ائتلاف «یاران شهر» متشکل از نیروهای وفادار نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبر انقلاب با اعلام موجودیت، گام در راه آبادانی و پیشرفت کلانشهر تبریز گذاشت .

این ائتلاف با معرفی نامزدهای اصلح پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تبریز و با هدف انتخاب شایسته و صحیح از سوی مردم جهت توسعه عمرانی و فرهنگی شهر تبریز قدم به میدان گذاشته است .

ائتلاف «یاران شهر» در جهت معرفی افراد لایق و سالم در این دوره از انتخابات وارد این کارزار شده و معتقد است شورای اسلامی شهر به عنوان پارلمان محلی نقش بسزایی در پیشرفت و توسعه همه جانبه کلانشهر تبریز دارد و بر این اساس ائتلاف وظیفه خود می داند تا در معرفی کاندیداهای اصلح پیشگام باشد .

لازم به توضیح است که اعضای این ائتلاف آقایان : حجت الاسلام سید صالح هاشمی ، دکتر شهرام دبیری، دکتر حسن میلانی ، مهندس کریم صادق زاده ، مهندس کریم سامبرانی و خانم ها مرضیه محمودی و اعظم منصوری می باشند .

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *