استاندار آذربایجان شرقی: تفرجگاه عینالی قطعا یکی از اهداف گردشگری خواهد بود

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: با توجه به فضای ارزشمند به وجود آمده در این مکان، قطعاً تفرجگاه عینالی یکی از اهداف گردشگری خواهد بود.
به گزارش شرح آنلاین به نقل از فارس ، مجید خدابخش در مراسم بهره‌برداری از چهار پروژه تفرجگاه عینالی با بیان اینکه چنین پروژه‌هایی چندمنظوره هستند، اظهار داشت: با توجه به اینکه اگر در ماه ۵۰۰ هزار نفر به این تفرجگاه صعود کنند، اولین خدمت این پروژه به ارتقای سطح بهداشت و درمان خواهد بود.
وی در ادامه با اشاره به حضور بانوان در ساعات پایانی روز در تفرجگاه عینالی بیان کرد: وجود این مسئله نشان‌دهنده امنیت مناسب فضای تفرجگاه برای حضور خانواده‌ها و بانوان بوده و این باعث افتخار است.
استاندار آذربایجان‌شرقی تأکید کرد: وجود چنین تفرجگاه‌هایی برای حضور خانواده‌ها باعث جمع شدن خانواده‌ها کنار هم می‌شود و به‌نوعی بین خانواده‌ها الفت ایجاد می‌کند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش طلاق در جامعه، اگر خانواده‌ها تنها ساعاتی را در چنین فضاهای مناسبی کنار هم باشند، قطعاً موجب ایجاد الفت خواهد بود و این بسیار ارزشمند است.
خدابخش اضافه کرد: بهره‌برداری از پروژه‌های این‌چنینی نقطه شروعی بوده و پدیده‌های دیگری باید در این مجموعه ایجاد شود.
وی بیان کرد: با توجه به فضای ارزشمند به وجود آمده در این مکان، قطعاً تفرجگاه عینالی یکی از اهداف گردشگری گردشگران داخلی و خارجی خواهد بود.

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *