رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی //نماینده اتحادیه جهانی کشتی:میزبانی شهر تبریز بسیار مناسب بود

نماینده اتحادیه جهانی کشتی گفت: میزبانی شهر تبریز بسیار مناسب و محل برگزاری مسابقات، هتل محل اقامت و دیگر شرایط میزبانی قابل قبول بوده است.

به گزارش شرح آنلاین داوو پتانژک در خصوص برگزاری سی وهشتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی در تبریز افزود: کشتی ایران از قدرت بسیار بالایی برخوردار بوده و این دوره از رقابت‌ها اولین دوره مسابقات بین‌المللی نیست که ایران میزبانی آن را برعهده می‌گیرد.

پتانژک خاطرنشان کرد: هر سال چندین دوره مسابقات بین‌المللی در سطح بسیار بالا به میزبانی ایران برگزار می‌شود و ورزشکارانی که در این دوره از جام جهان پهلوان تختی شرکت کردند، صاحب سبک بوده و به لحاظ فنی از سطح بسیار بالایی برخوردار هستند.
نماینده اتحادیه جهانی کشتی تاکید کرد: به طور دقیق مطلع نیستم مسابقات بین المللی کشتی جام تختی تا چه حدی بر رتبه بندی جهانی کشتی گیران تاثیرگذار می گذارد، اما نتایج این رقابت‌ها در رنکینگ جهانی بی‌تاثیر نخواهد بود و در سطح‌های بعدی قطعا تاثیرگذاری خیلی مثبتی روی تیم‌ها و کشتی‌گیران شرکت کننده خواهد داشت.
سی و هشتمین مسابقات بین المللی کشتی جام جهان پهلوان تختی از نوزدهم تا بیستم بهمن در سالن شهید پور شریفی تبریز برگزار و با قهرمانی تیم ایران به پایان رسید.
در این مسابقات ۱۶۰ کشتی گیر از کشورهای مختلف جهان در هتل گسترش تبریز اقامت داشتند.

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *