آغاز بهسازی و ترمیم اساسی مسیر بی آر تی در تبریز/ ۱۸ ایستگاه مسیر بی آر تی بهسازی می شود

شهردار تبریز از آغاز بهسازی اساسی آسفالت چهار ایستگاه اتوبوس مسیر بی آر تی در این کلانشهر خبر داد.

به گزارش شرح آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز ایرج شهین باهر در حاشیه بازدید از ایستگاه های مسیر اتوبوس های بی آر تی تبریز با بیان این مطلب اظهار کرد: یکی از مشکلات اساسی کلانشهر تبریز، آسفالت نامناسب مسیر اتوبوس های بی آر تی این کلانشهر است که باید اقدامات زیرسازی مناسبی به دلیل وجود فشارهای موجود بر این آسفالت و شرایط آب و هوایی صورت گیرد.

وی افزود: بر این اساس از سوی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز مطالعاتی در این زمینه انجام شده که امیدواریم با برنامه ریزی دقیق، زیرسازی مناسبی برای ایستگاه های مسیر بی آر تی تبریز صورت گیرد.

شهردار تبریز با بیان اینکه بهسازی و ترمیم اساسی مسیر اتوبوس های بی آر تی از چهار ایستگاه کار خود را آغاز می کند، ادامه داد: عملیات ترمیم و بهسازی مسیر بی آر تی از چهار ایستگاه از امشب به صورت شبانه روزی کار خود را آغاز می کند که طبق برنامه ریزی، در آینده نزدیک وضعیت ۱۸ ایستگاه دیگر این مسیر نیز بهسازی می شود.

وی در ادامه خواستار همکاری مردم و سایر دستگاه های در این زمینه شد و گفت: امیدواریم با همکاری مردم و دستگاه های دیگر این پروژه به زودی پایان یافته تا در آینده شاهد مشکلات این چنینی نباشیم.

گزارش فارس حاکی است امیدواریم این بار برای همیشه این مسیر بهسازی شود چون مسیر بی آر تی تبریز پروژه‌ای که ۱۱ سال است هر سال یک پروژه جدید پیاده می‌کنند و هر بار تنها چند ماه دوام می‌آورد.

وضعیت نامناسب مسیر بی.آر.تی تبریز که از سال ۸۶ آغاز شده و از ایستگاه راه‌‌آهن تا سه‌راهی ولیعصر ادامه دارد، از زمان ایجاد تاکنون انتقاد شهروندان تبریزی را به‌دنبال داشته و هر سال این پروژه در دست بهسازی است.

از همان روز اول مسیر بی.آر.تی تبریز با مشکل مواجه شد، با وجود اینکه مسوولان شهرداری طرح‌های مختلف خود  اعم از بتن غلتکی و آسفالت الیافی و …. را پیاده کرده‌اند، اما تا به امروز نتوانسته‌اند مسیر صاف را برای تردد این اتوبوس‌ها ایجاد کنند که همیشه از سوی شهروندان مورد پرسش بوده است.

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *