رضا مهری در نامه ای به سردار سلیمانی درد دل خود در رابطه با اقدامات اخیر از طریق FATF علیه سپاه پاسداران را به قلم کشیده است. متن این نامه به شرح زیر است:   ((بسمه تعالی )) سردار عزیزم حاج قاسم سلیمانی سلام آرزو می کنم دلت غمگین نباشد از فتنه ی بی غیرتان، […]

رضا مهری در نامه ای به سردار سلیمانی درد دل خود در رابطه با اقدامات اخیر از طریق FATF علیه سپاه پاسداران را به قلم کشیده است. متن این نامه به شرح زیر است:

 

((بسمه تعالی ))

سردار عزیزم حاج قاسم سلیمانی

سلام

آرزو می کنم دلت غمگین نباشد از فتنه ی بی غیرتان، که این روزها باگفتار و رفتار وعملشان دلت را آزرده می کنند. از فتنه ی همان هایی که نشسته اند درخانه های امن و چنبره زده اند بر بیت المال، که به خداقسم  اگر نبودند دلاور مردانی چون تو و یارانتان، اگر نبودند چمران و باکری و همت  و زین الدین و خضیر و عبودها . اسدالله آباد و بهرام مزارعی ها و همرزمانشان ، امروز همین ها باید برای پیدا کردن ناموس هایشان پشت درهای دفاتر داعش و القاعده و حزب بعث و منافقان و سازمان ملل و… به انتظار نشسته بودند، فتنه ی همان هایی که اگر کاری زمانی برای انقلاب و نظام کردند هزاران برابر آن را پس گرفتند، دلت نرنجد از آنهایی که خود غیرت دفاع از ناموس و کشور و حریم اهل بیت (ع)را ندارند و مردانی چون شما را که بی منت و بی ادعا برای امنیت و دفاع از ارزش ها لباس رزم برتن پوشیده اید با فتنه های نو به نو اذیتتان می کنند.

سردارعزیزم ،غمت نباشد از این جماعت کفتار صفت، اینها باقیمانده ی نسل کوفیانند، آنانی که برای سکه ای امامشان را فروختند ،اینان بازمانده بی معرفتانی هستند که عمری به واسطه ی پول و شکم و حسد و ترس و لرز و موقعیت قرن هاست که منافقانه از جرگه اسلام و دین و غیرت بیرون رفته اند و به صف  و صفحه ی دشمنان گرویده اند، سردار عزیزم، جانم فدای توباد غمگین مشو از عوعو سگانی که اگر چه جسم هایشان ایرانی اند امادل هایشان با کفر است، دل هایشان در واشنگتن و اروپا و اسراییل و انگلیس گرفتار است، و تو ای سردار دل ها، خود خوب میدانی از بد روزگاراست که اینان بر منصب هایی نشسته اند که نه حقشان است نه لیاقتش رادارند. 

 

 سردارعزیزم” حرف ها برای گفتن بسیاراست ودرد دلها زیاد، فقط ای دلاور، دلت غمگین نشود از این قدرنشناسان، فتنه انگیزان بی غیرت، بدان ای عزیز دلها در این سرزمین بسیارند که خاک پای تو و یاران تو را به دنیا نمی دهند و به یک اشاره ی رهبر عزیزمان، جان برکف به خدمت تو خواهند آمد.

به یارانت سلام ما را برسان و حساب ما را از حساب نامردان و لا مروتان جدا کن.

بوالله زمین و زمان را زیرو رو خواهیم کرد اگر رهبر عزیزمان امام خامنه ای گوشه چشمی نشان بدهد.

والسلام