تبریز،(شرح آنلاین) - تیم فوتبال استقلال تهران در نخستین بازی آسیایی خود در برابر تیم فوتبال الدحیل قطر به میدان می رود.

استقلال در نخستین بازی لیگ قهرمانان آسیا عصر امروز ساعت ۱۸ و۴۵ دقیقه به وقت تهران در برابر تیم الدحیل قطر بازی خواهد کرد.

استقلال امروز از ساعت ۱۸:۴۵ فصل جدید را در یکی از سخت ترین گروه های لیگ قهرمانان آسیا آغاز خواهد کرد و به مصاف الدحیل قطر در دوحه و ورزشگاه عبدالله بن خلیفه می رود.

وینفرد شفر در هفته های گذشته استقلال را در بهترین فرم خود قرار داده و آبی پوشان توانستند بردهای متوالی را کسب کنند تا به صدر جدول نزدیک تر شوند اما کار در لیگ قهرمانان برای استقلال بسیار دشوار خواهد بود.

مهدی رحمتی بعد از یک جلسه استراحت امروز در درون دروازه استقلال قرار می گیرد  و با بازوبند کاپیتانی برای ارتقا کلین شیت های آسیایی خود خواهد جنگید.

استقلال در مرکز خط دفاع زوج موفق و آماده ای در اختیار دارد؛ منتظری و دانشگر در هفته های اخیر در مرکز دفاع عملکرد خوبی داشتند و کمک کردند تا آبی ها همچنان مدعی کسب عنوان بهترین خط دفاع لیگ باشند. در دو سمت خط دفاعی اما سهرابیان و غفوری هستند  و در این منطقه از زمین باید شاهد حضور این دو بازیکن باشیم.

در دومین غیبت متوالی روزبه چشمی، نورافکن  در پست هافبک دفاعی بازی می کند وپاتوسی و فرشید باقری نیز دو هافبکی خواهند بود که جلوتر از او و با شرح وظایفی متفاوت به میدان می روند.

شفر اما برای زوج  صیادمنش در پست وینگر راست داریوش شجاعیان را انتخاب کرده است  تااسماعیلی در سمت چپ خط حمله حضور داشته باشد و منشا نیز مهاجم فیکس تیم شفر خواهد بود.

به این ترتیب استقلال روی نیمکت مهره هایی مانند مرتضی تبریزی، میلاد زکی پور،  خسرو حیدری، میثم تیموری، محسن کریمی و ایسما را در اختیار دارد که می توانند به تیم شفر در جریان مسابقه کمک کنند.

ترکیب استقلال در بازی برابر الدحیل به شرح زیر است:

مهدی رحمتی، وریا غفوری، پژمان منتظری، محمد دانشگر، آرمین سهرابیان، امید نورافکن، فرشید باقری، آیاندا پاتوسی، داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی و گادوین منشا

پخش زنده بازی این دو تیم را از پایگاه خبری شرح آنلاین ببینید.

 

نتیجه استقلال و الدحیل : استقلال ۰ – الدحیل ۳