به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان، درجشنواره شهید رجایی که در سالن همایش های اداره کل استاندارد با حضور استاندار، معاونین وی و مدیران دستگاههای اجرایی استان برگزار شد، اداره کل امور عشایر استان بعنوان دستگاه برتر در ارزیابی عملکرد شاخص های اختصاصی سال ۹۵ شناخته و معرفی شد. بر اساس نتایج […]

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان، درجشنواره شهید رجایی که در سالن همایش های اداره کل استاندارد با حضور استاندار، معاونین وی و مدیران دستگاههای اجرایی استان برگزار شد، اداره کل امور عشایر استان بعنوان دستگاه برتر در ارزیابی عملکرد شاخص های اختصاصی سال ۹۵ شناخته و معرفی شد.
بر اساس نتایج ارزیابی صورت گرفته از عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان و بر اساس شاخص‌های اختصاصی، این اداره کل با ارائه عملکرد قابل ‌قبول و مطلوب، در میان سایر دستگاه‌های اجرایی استان با کسب رتبه برتر، با اهداء لوح سپاس و تندیس جشنواره از طرف دکتر جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی مورد تقدیر قرار گرفت

در این لوح آمده است
جناب آقای سیدمحمد حسن آل هاشم
مدیرکل امور عشایر استان
با سلام: نظام اداری کشور به عنوان بستر هدایت و تنظیم سایر نظام های فرآیند توسعه از نقش خطیر و برجسته ای برخوردار است . سنجش پویائی و بالندگی نظام اداری، به منظور بهبود مستمر آن در راستای تحقق اهداف، امری ضروری است و جشنواره شهید رجائی این فرصت را فراهم می نماید تا عملکرد دستگاه های اجرائی مورد ارزیابی قرار گیرد.
بر اساس الگوها و شاخص های عملیاتی مدیریتی ، اداره کل امور عشایر استان در مجموع “شاخص های اختصاصی در سال ۱۳۹۵” حائز رتبه برتر در جشنواره شهیدرجائی گردیده است.لازم میدانم از تلاشهای ارزنده جنابعالی و همکاران محترمتان در کسب این عنوان تشکر و قدردانی نمایم.