مهر ، ( شرح آنلاین ) - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از ترافیک پرحجم و روان در طول محورر قزوین-کرج و کرج-تهران خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی با اعلام ترافیک پرحجم و روان در طول محورر قزوین تهران در خصوص آخرین شرایط جوی و وضعیت ترافیکی راه‌های کشور گفت: در استان کردستان، محور مریوان سنندج بارش باران گزارش شده است. همچنین در محور خلخال-اسالم در استان اردبیل نیز به دلیل کولاک، تردد با زنجیر چرخ انجام می‌شود.

وی در ادامه از ترافیک سنگین در محورهای شمال به جنوب محور فیروزکوه محدوده‌های کارسالار تونل شیرگاه و گرزینخیل خبر داد و گفت: در محور قزوین کرج و کرج تهران نیز ترافیک در طول محور پرحجم و روان است.

وی همچنین به تشریح وضعیت ترافیکی و شرایط جوی سایر مسیر ها پرداخت و افزود :  در مسیر شمال به جنوب آزادراه قزوین-رشت محدوده عوارضی قزوین ترافیک نیمه سنگین و در طول محور پرحجم و روان است.

به گفته رحمانی، محور هراز  چالوس نیز همچنان، تا اطلاع ثانوی مسدود است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از بازگشایی محور کهریزک نرسیده به پل قاسم آباد در هر دو مسیر طی امروز صبح خبر داد و افزود: جاده قدیم کرج به قزوین (محدوده تهراندشت) در استان البرز و محورهای اراک فرمهین و خنداب ملاینیز نیز بازگشایی شده‌اند.

 

منبع : مهر

س ب ۶۳/