×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
true
false
هیات جوانان

17 با هدف تعمیق تعاملات مردمی در سفر سال گذشته مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان کشورمان به جمهوری آذربایجان و دیدار با آزاد رحیم اف همتای آذربایجانی وی حاصل شده بود.
هیات جوانان جمهوری اسلامی ایران متشکل از پنج جوان موفق از استان های مختلف کشورمان در قالب هفته دوستی با جوانان آذربایجانی دیدار و راهکارهای تعمیق تعاملات و استفاده از تجربیات یکدیگر را بررسی خواهند کرد.
این هیات در اولین روز سفر خود با جواد جهانگیرزاده سفیر کشورمان در جمهوری آذربایجان دیدار کرد.
سفیر کشورمان در باکو سفرهای اینچنینی و برگزاری هفته دوستی میان جوانان دو کشور را از نظر تقویت روابط مردمی موثر دانست.
جهانگیرزاده با اشاره به اشتراکات دیرینه و فراوان مردم ایران و جمهوری آذربایجان، ابراز امدواری کرد که جوانان همچنان پیشرو گسترش همکاری میان مردم دو کشور دوست و برادر باشند.
به گفته سفیر کشورمان در باکو، بر اساس توافق حاصله، هیات جوانان جمهوری آذربایجان نیز قرار است با هدف آشنایی بیشتر با ظرفیت های فرهنگی، تمدنی و پیشرفت های تکنولوژی ایران به کشورمان سفر کنند.
محمدرضا نامداریان سرپرست هیات جوانان کشورمان نیز برگزاری هفته دوستی جوانان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان را از جمله برنامه های تقویت روابط مردمی میان دو کشور عنوان کرد.
وی افزود: این سفرها می تواند برای توسعه دوستی میان جوانان دو کشور ایران و جمهوری آذربایجان کمک کند.
هیات جوانان ایران در قالب هفته دوستی از نهادهای جوانان، مراکز علمی و فرهنگی جمهوری آذربایجان بازدید و همچنین از شهرهای نخجوان و قوبای این کشور نیز دیدار خواهد کرد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد