( شرح آنلاین ) - بازی دو تیم لیگ برتری پرسپولیس و سپاهان روز جمعه به صورت زنده از شرح آنلاین پخش می شود.

تیم صدر جدولی پرسپولیس روز جمعه ساعت ۲۰ و ۱۵ دقیقه برای بازی در مقابل تیم اصفهانی سپاهان صف آرایی می کند

سرخپوشان پایتخت امروز در دیداری حساس میزبان سپاهان اصفهان خواهند بود. تیمی که یکی از رقبای اصلی پرسپولیس در راه قهرمانی به حساب می‌آید و به همین دلیل تقابل این دو تیم فارغ از حساسیت های همیشگی به دیداری حساس تبدیل شده است.

باتوجه به این موضوع انتظار می‌رود هر دو مربی با تمام توان به این بازی پای بگذارند اما مصدومیت، محرومیت و غیبت چند عنصر اصلی در ترکیب تیم پرسپولیس سبب شده تا آن ها با دشواری های نسبتا زیادی برای ترکیب اصلی خود مواجه باشند.

با این حال جایگاه علیرضا بیرانوند در درون دروازه تغییری نخواهد کرد. در خط دفاعی نیز مهدی شیری و سیدجلال حسینی مهره های همیشگی خواهند بود اما درباره نادری ابهام های زیادی وجود دارد. احتمال این که او دفاع وسط باشد و سیامک نعمتی دفاع چپ بسیار زیاد است اما خبر برانکو در خصوص مصدومیت نعمتی سبب شده تا احتمال بازی کردن ربیع خواه در پست دفاع میانی نیز به میان آید.

در خط هافبک بعید است برانکو ایوانکوویچ به آرایش لوزی تیمش دست بزند. بنابراین کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی بازی می‌کند. در سمت راست احمد نوراللهی حضور خواهد داشت و در سمت چپ این بار بشار رسن به میدان می‌رود. در کنار این دو نیز سروش رفیعی حاضر خواهد شد.