ورزش سه، (شرح آنلاین) - هافبک باتجربه تراکتورسازی ابراز امیدواری کرد تیمش مقابل پرسپولیس به برد برسد و سهمیه آسیایی را کسب کند.

اشکان دژاگه پس از شکست ۲ بر صفر تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان در چارچوب هفته بیست و هفتم مسابقات لیگ برتر اظهار کرد: در ابتدا به خاطر اینکه ضربه پنالتی را خراب کردم و نتوانستیم توپ را وارد دروازه ذوب کنم از همه معذرت می‌خواهم،  هر کاری کردیم توپ و ضربه پنالتی به گل تبدیل نشد.  تیم خوب بازی کرد و شانس گلزنی هم داشتیم و متأسفانه با یک ضربه پنالتی گل خوردیم.
وی ادامه داد: زمانی که از بازی عقب افتادیم شرایط سخت شد. سه بازی است که پشت‌سر هم شکست می‌خوریم.  امیدوارم  شرایطمان در ادامه بهتر شود.  فوتبال بالا و پایین زیاد دارد و روزهای خوب و بد دارد.

ملی پوش باتجربه تراکتورسازی همچنین گفت: ذوب آهن تیم خوبی است؛  فکر می‌کنم ذوب آهن از لیگ قهرمانان آسیا خسته بود. در هر جای دنیا سعی کردم تلاش کنم و به ایران هم آمده‌ام تا تلاش کنم. با تیمم تا پایان فصل قرارداد دارم و تلاش می‌کنم به تیم کمک کنم.

 

دژاگه درباره کم شدن شانس قهرمانی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: صد درصد شکست بدی بود، تمام تیم تلاششان را کردند. قبل از شروع بازی حس خوبی داشتیم و سر حال بودیم،  سعی می‌کنیم سه امتیاز بازی‌های بعدی را بگیریم البته با این شرایط کمی سخت‌تر شده است اما سعی‌مان را می‌کنیم که از بازی بعدی مقابل پرسپولیس سه امتیاز را از آن خود کنیم.

 

وی با تأکید بر اینکه صد درصد باید برای کسب سهمیه آسیایی بجنگیم، افزود: روز چهارشنبه مقابل پرسپولیس بازی داریم که بسیار مهم است.
دژاگه درباره آینده اش در تراکتورسازی افزود: نمی‌خواهم برای سال دیگر حرف بزنم، من بازی به بازی برای آینده‌ام صحبت می‌کنم.

 

منبع: ورزش۳

الف – ب ۶۶/