خانه‎ملت، (شرح آنلاین) - رییس فدراسیون فوتبال، گفت: سرمربی جدید تیم ملی ظرف ۳ روز آینده به ایران آمده و معرفی می شود که هزینه این مربی به صورت یورویی پرداخت می شود.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، درخصوص تعیین تکلیف سرمربی جدید تیم ملی گفت: امیدوارم سرمربی جدید تیم ملی ظرف دو الی سه روز آینده به ایران آمده و معرفی شود.

وی با بیان اینکه سرمربی جدید تیم ملی خارجی بوده و یکی از مربیان مطرح دنیا است، افزود: اگر این فرد ظرف دو سه روز آینده معرفی شود، یک برند برای کشور شده و نشان می دهد که تحریم ها هیچ تاثیری نداشته و دنیا می خواهد با ایران مراوده داشته باشد.

حضور بازیکنان خارجی در لیگ برتر باید محدود شود

تاج درباره نحوه پرداخت هزینه سرمربی جدید تیم ملی فوتبال به صورت یورویی  گفت: یکی از پیشنهادات فدراسیون فوتبال این بوده که تمامی حوزه ها آرایش دفاعی به خود بگیرند که بر این اساس به مدیران تیم های باشگاهی عنوان شده که بهتر است حضور بازیکنان خارجی در لیگ برتر محدود شود.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه تیم پیکان پیشنهاد کرده که هزینه سرمربی خارجی خود را به صورت ریالی پرداخت کند، تصریح کرد: اگر بازیکن خارجی توسط تیم ها خریداری می شود باید تراز بالاتری نسبت به بازیکنان داخلی داشته باشد تا در فوتبال کشور تاثیرگذار باشد.

منبع: خانه‌ملت

الف خ ۷۲ /