البرز، فارس، (شرح آنلاین) - فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از دستگیری کلاهبردار و جاعل عناوین دولتی خبر داد و گفت: شهروندانی که توسط این فرد مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند، به پلیس آگاهی شهرستان فرديس مراجعه کنند.

سرهنگ بیژن جنتی، فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: در پی اعلام شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از سوی فردی که خود را صاحب نفوذ در دستگاه های دولتی عنوان کرده بود، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان فردیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس اذعان کرد: با انجام اقدامات پلیسی، متهم در یک عملیات غافلگیرانه در شهرستان فردیس دستگیر و در بازجویی های مأموران به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری و جعل عناوین دولتی در شهرهای ملارد، تهران، کرج، فردیس و قزوین اعتراف کرد.

سرهنگ جنتی بیان کرد: با توجه به جرائم عمده نامبرده در شهرهای مختلف کشور، بازپرس شعبه ۱۰ دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان فردیس دستور چاپ تصویر بدون پوشش متهم را در رسانه های جمعی صادر کرده است.

وی اظهار کرد: شهروندانی که به این شیوه و یا توسط این فرد مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند، جهت پیگیری شکایت خود به پلیس آگاهی شهرستان فردیس یا شعبه دهم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب این شهرستان مراجعه کنند.

 

منبع : فارس

الف – ب ۶۶ /