×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
true
false

مهدی امیرجانی مروی، با اشاره به پایان فرصت قانونی ثبت نام داوطلبان پنجمین دوره انتخابات هیئت مدیره های نظام پرستاری کشور، بر لزوم مشارکت گسترده پرستاران در انتخاباتی که ۲۱ تیر ۹۸ برگزار می‌گردد، تاکید کرد و گفت: پس از طی مراحل ثبت نام، اسامی کاندیداها به هیئت نظارت شهرستان‌ها ارسال گردید تا از تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۹۸ به مدت ۱۵ روز صلاحیت داوطلبین بررسی و اسامی به هیئت اجرایی شهرستان‌ها ارسال شود.

مدیر روابط عمومی سازمان نظام پرستاری خاطر نشان کرد: در تاریخ ۲۱ خرداد ماه اسامی کاندیداهای واجد شرایط اعلام و کاندیداهایی که رد صلاحیت شده اند فرصت دارند از ۲۵ خرداد به مدت ۵ روز اعتراض خود را اعلام نمایند.

وی افزود: هیئت مرکزی نظارت از تاریخ یکم تیر ماه به مدت ۷ روز، شکایات واصله را بررسی کرده و تأیید صلاحیت شدگان را طی صورت جلسه‌ای به هیئت نظارت و اجرایی شهرستان‌ها اعلام نموده تا نسبت به اعلام اسامی آنان فوریت صورت گیرد.

امیرجانی با اشاره به تاریخ شروع تبلیغات کاندیداها تصریح کرد: کاندیداها می‌توانند از تاریخ ۱۱ تیر ماه سال جاری به مدت ۶ روز تبلیغات خود را آغاز کرده و انتخابات در تاریخ ۲۱ تیر ۹۸ به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: هیئت اجرایی شهرستان‌ها در تاریخ ۲۳ تیر ماه نتایج انتخابات را اعلام می‌کنند و کاندیداهایی که به نتایج انتخابات معترض هستند می‌توانند از تاریخ ۲۴ تیر ماه با ارائه مدارک و مستندات اعتراض خود را ثبت نمایند و هیئت نظارت شهرستان‌ها این اعتراضات و شکایات را در تاریخ ۲۵ تیر به همراه مستندات به هیئت مرکزی نظارت ارسال می‌کنند.

مدیر روابط عمومی سازمان نظام پرستاری یادآور شد: هیئت مرکزی از تاریخ ۲۶ لغایت ۳۱ تیر ماه شکایت را بررسی و نتایج را به هیئت نظارت شهرستان‌ها اعلام می‌نماید.

وی افزود: نتایج قطعی انتخابات در تاریخ ۱ مردادماه توسط هیئت اجرایی شهرستان‌ها اعلام می‌شود و در تاریخ ۲ مرداد ماه اعتبار نامه اعضای هیئت مدیره ها امضا شده و نخستین جلسه هیئت مدیره های شهرستان‌ها، ۵ مرداد ۹۸ برگزار می‌شود.

 

 

منبع : مهر

الف – ب 66 /

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد