مدیرکل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز از برگزاری برنامه های فاخر فرهنگی در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران خبر داد. به گزارش شرح آنلاین ، سعید حاجی زاده با اعلام این خبر افزود: شهرداری تبریز در یازدهمین نمایشگاه بین الملل گردشگری تهران با محوریت تبریز ۲۰۱۸ حضور خواهد یافت. وی […]

مدیرکل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز از برگزاری برنامه های فاخر فرهنگی در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران خبر داد.
به گزارش شرح آنلاین ، سعید حاجی زاده با اعلام این خبر افزود: شهرداری تبریز در یازدهمین نمایشگاه بین الملل گردشگری تهران با محوریت تبریز ۲۰۱۸ حضور خواهد یافت.
وی همچنین گفت: حضور شهرداری تبریز در سال های گذشته در این نمایشگاه این فرصت را فراهم کرده تا فرصت های گردشگری تبریز را معرفی کنیم و امسال با توجه همزمانی سال ۲۰۱۸  میلاد از این فرصت ارزنده به خوبی بهره خواهیم برد.
مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز، با اشاره به همراهی هنرمندان صاحب نام در این نمایشگاه خاطرنشان کرد: هنرمندان صاحب نام در رشته های مختلف هنری در طول نمایشگاه به معرفی ظرفیت های هنری و صنایع دستی تبریز و استان به همراه پخش موسیقی زنده می پردازند.

حاجی زاده اظهار کرد: برنامه های ویژه ای در پنل نمایشگاه به معرفی تبریز و فرصت های گردشگری تبریز اختصاص خواهد یافت.
گفتنی است، یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از سوم الی ششم بهمن ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور غرفه ویژه تبریز ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد.