نماینده تبریز در مجلس گفت: در طول مجلس دهم شائبه‌هایی در مورد تغییر مصوبات مجلس وجود داشت و ما حتی در هفته‌های پایانی کار مجلس هم این موضوع را شاهد بودیم.

به گزارش شرح آنلاین، احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به تغییر مصوبه کمیسیون تلفیق در مورد لایحه بودجه سال ۹۹ به هنگام ارسال به شورای نگهبان گفت: هیأت رئیسه مجلس سوگند یاد کرده که از حق نمایندگان دفاع کند و باید این وظیفه قانونی خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به طور دقیق انجام دهد.

وی افزود: این اولین باری نیست که بحث تغییر مصوبات مجلس مطرح می‌شود و این شائبه در موارد دیگری هم پیش از این وجود داشته است.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: متأسفانه در روزهای پایانی مجلس هم ناکامی‌ها و عملکرد ناصحیح مجلس دهم پایان نمی‌یابد و ما شاهد تکرار رفتارهای اشتباه و ناصحیح در این مجلس هستیم.

علیرضا بیگی خاطرنشان کرد: در حالی که بسیاری از استفساریه‌ها در نوبت بررسی است که تعیین تکلیف هر کدام مشکلی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از مردم حل می‌کند، طرح اصلاح قانون انتخابات و یا موضوع معرفی حقوقدانان شورای نگهبان مطرح می‌شود.

وی در پایان گفت: کسانی که طرح اصلاح قانون انتخابات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در روزهای پایانی مجلس مطرح کرده‌اند، یا به دنبال مبرا کردن خود هستند و یا به دنبال گرفتن انتقام از شورای نگهبان و یا در مورد معرفی حقوقدانان شورای نگهبان باید بگویم که موارد مهم‌تر از آن برای بررسی در صحن وجود دارد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس