نماهنگ تا صبح امید به کارگردانی حسین باهر در جشنواره حقیقت مجازی موفق به کسب مقام نخست در میان 159 اثر شد.

جشنواره حقیقت مجازی در چهار بخش شامل کلیپ، پادکست، پوستر و اینفوگرافیک ویژه جوانان و نوجوانان برگزار شد و موضوعات آثار تولید شده شامل مواسات از منظر قرآن و عترت، سبک زندگی مهدوی و دین و سلامت بود.
تعداد ۹۶۴ نفر در اولین جشنواره تولیدات رسانه‌ای قرآن و عترت استان شرکت کردند که از این تعداد ۷۶۶ اثر توسط کمیته ثبت آثار تایید شد.
تعداد شرکت کنندگان از استان آذربایجان شرقی در این جشنواره ۴۶۷ نفر و تعداد شرکت کنندگان از سایر استان‌ها ۲۹۹ نفر بود که در بخش پوستر ۳۰۹ نفر، در بخش اینفوگرافیک ۴۴ نفر،‌ در بخش کلیپ ۱۵۹نفر و در بخش پادکست۲۵۴ نفر شرکت کرده‌ بودند.
بر اساس این گزارش در بخش پادکست علی فرید رادپور از تبریز به عنوان نفر اول، ابراهیم خلیل پور از تبریز به عنوان نفر دوم و یوسف یوسف زاده از تبریز به عنوان نفر سوم معرفی شدند.
در بخش کلیپ حسین باهر از تبریز به عنوان نفر اول، امیر اسماعیلی از تبریز به عنوان نفر دوم، علی سلطانی از تبریز به عنوان نفر سوم و علی فرید رادپور از تبریز شایسته تقدیر معرفی شدند.
در بخش پوستر نیز محمد امین همزبان از تبریز به عنوان نفر اول، سیما پاسباز از تبریز به عنوان نفر دوم و سالار خیاط پور از تبریز به عنوان نفر سوم شناخته شدند.

  • منبع خبر : شرح آنلاین