سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قصد دارد از بازیکنان جوان این تیم در بازی های پیش‌ِرو استفاده بیشتری کند.

به گزارش شرح آنلاین به نقل از خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی تمرینات خود را برای بازی با صنعت نفت آبادان در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر پیگیری می‌کند که کمال کامیابی نیا را به دلیل اخراج در بازی گذشته این تیم مقابل سایپا و بشار رسن را به دلیل حضور در اردوی تیم ملی عراق در اختیار نخواهد داشت.

از این رو یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس چاره‌ای جز ایجاد تغییر در ترکیب اصلی این تیم برای پیروزی مقابل نفت آبادان ندارد.

سرمربی پرسپولیس که سعی دارد بازدهی تمام بازیکنان خود را در طول تمرینات به بالاترین حد ممکن برساند اهمیت ویژه ای به بازیکنان جوان این تیم داده و رابطه خوبی را همچون سایر بازیکنان باتجربه با آنها ایجاد کرده است.

گل محمدی که با توجه به کمبود مهاجم و هافبک برای بازی با نفت آبادان با مشکل روبروست به بازیکنان جوان این تیم نظیر سعید حسین پور، احسان حسینی و امیر روستایی اعلام کرده است احتمال داردبرای این تیم به میدان بروند و در ترکیب پرسپولیس بازی کنند.

آماده باش یحیی به بازیکنان جوان این تیم در حالی اتفاق افتاده که سرمربی پرسپولیس تصمیم به تقویت تیمش در بازه زمانی باقیمانده تا پایان نقل و انتقالات فصل جاری لیگ برتر در خط دفاع و حمله تیمش را دارد.

  • منبع خبر : مهر