باشگاه پرسپولیس قصد دارد پرداختی قابل توجهی به بازیکنان و کادرفنی این تیم پس از دیدار پایانی دور رفت بازی های فصل جاری لیگ برتر داشته باشد.

به گزارش شرح آنلاین به نقل از خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس با وجود گذشت نیمی از رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر حدود ۲۳ درصد از قراردادهای بازیکنان و اعضای کادرفنی و تدارکات را پرداخت کرده است. همین موضوع باعث درخواست یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس از جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه شد تا بتوانند پرداختی دیگری به سرخ‌ها داشته باشند.

سمیعی با مجید صدری رئیس هیات مدیره باشگاه، پس از آخرین بازی پرسپولیس مقابل پیکان تهران که با برد یک بر صفر سرخپوشان همراه بود به رختکن این تیم رفت و به بازیکنان وعده پرداخت دادند.

سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس نیز از سوی صدری به جلسه دعوت شد تا درباره مشکلات مالی صحبت کرده و مسائل تیم را بررسی کنند. نشستی که برگزار شد و صدری به کاپیتان سرخپوشان وعده پرداخت داد. از قرار معلوم باشگاه پرسپولیس قصد دارد بخش قابل توجهی از مبلغ قرارداد فصل جاری اعضای این تیم را پس از بازی با گل گهر سیرجان واریز کند.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۵:۴۰ جمعه هفته جاری میهمان گل گهر سیرجان خواهد بود تا پرونده بازی‌های دور رفت بیستمین دوره لیگ برتر بسته شود.