عضو شورای شهر تهران از اعضای شورای شهر تبریز خواستار انجام اقدامات لازم برای ثبت روزی در تقویم به نام تبریز شد. به گزارش شرح آنلاین به نقل از شهریار نیوز، احمد مسجدجامعی روز گذشته در اختتامیه نشست مشترک روسای کمیسیون‌های فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی کلانشهرهای کشور و مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی […]

عضو شورای شهر تهران از اعضای شورای شهر تبریز خواستار انجام اقدامات لازم برای ثبت روزی در تقویم به نام تبریز شد.

به گزارش شرح آنلاین به نقل از شهریار نیوز، احمد مسجدجامعی روز گذشته در اختتامیه نشست مشترک روسای کمیسیون‌های فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی کلانشهرهای کشور و مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: پیشنهاد می‌کنم که روزی برای تبریز در تقویم اندیشیده شود.

وی ادامه داد: همانطور که روز شعر و شهریار در تقویم وجود دارد، می‌توان روزی را هم برای تبریز در تقویم قرار داد. از شورای محترم شهر تبریز خواستارم که برای عملی شدن این امر، اقدامات لازم را صورت بدهند.

عضو شوای شهر تبریز خاطرنشان کرد: این موضوع می‌تواند برای تمام کلانشهرها خوب باشد. اما باید این را در نظر داشته باشیم که روزی که برای یک شهر اعلام می‌کنیم، با روز مهم دیگری هم‌زمان نباشد که آن را تحت‌الشعاع قرار دهد.

مسجدجامعی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: یکی از مشکلاتی که امروز با آن مواجه هستیم این است که می خواهیم مدیریت واحد شهری را به وجود آوریم درحالی که باید در پی به وجود آوردن میدریت یکپارچه شهری باشیم.

وی تصریح کرد: تمام دستگاه‌های تاثیرگذار در حوزه مسائل شهری باید بایکدیگر در تعامل باشند و در انجام فعالیت‌هایشان هماهنگی داشته باشند.