پخش زنده ایران فرانسه

اطلاعات بیشتر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
true
false

شهردار منطقه چهار با اشاره به اینکه پروژه مسیرگشایی خیابان حجتی به چایکنار در آخرین مراحل اجرایی قرار دارد، گفت: طرح امتداد قطران، به زودی افتتاح و تقدیم شهروندان می‌ شود.

شرح آنلاین – شهریار: اکبر امجدی با اشاره به اینکه بخش عمده‌ ای از حوزه منطقه۴، مربوط به بافت ناکارآمد شهری است، افزود: نوسازی و توانمندسازی بافت فرسوده، از سیاست‌ های اجرایی این منطقه است و در دو سال گذشته، سعی شده طی یک اولویت منطقی، پروژه‌ های مسیرگشایی، عملیاتی شود.

وی یادآور شد: علی‌رغم افزایش چشمگیر هزینه‌های خدماتی و عمرانی، شهرداری منطقه۴ در مدیریت هزینه‌های جاری، وضعیت پایدار و باثبات داشته و فراتر از این موفقیت، در برنامه‌ های تملک و طرح‌ های عمرانی نیز روند فعال خود را ادامه داده‌ است.

امجدی پروژه مسیرگشایی خیابان حجتی به چایکنار را در همین راستا مورد توجه قرار داد و گفت: مسیرگشایی خیابان حجتی به چایکنار، در مسیری به طول ۸۰۰ متر و عرض ۲۴ متر، به آخرین بخش‌ های تکمیلی رسیده و پس از برخی فضاسازی‌ های جانبی، به زودی تقدیم شهروندان می‌ شود.

شهردار منطقه چهار با بیان اینکه تاثیرات مثبت این پروژه در حوزه‌ های عمرانی و اجتماعی نیز بارز است، نوسازی بافت ناکارآمد شهری، تعریض محدوده ترافیکی و تقویت خدمات محله‌‌ ای را از دیگر  نتایج این پروژه عنوان کرد.

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد