مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: هر چند در بازی برابر فولاد خوزستان دو امتیاز حساس را از دست دادیم، اما عملکرد تیم در نیم فصل اول رضایت‌بخش بود. شرح آنلاین – خبرکزاری فارس – غلامرضا سمندر اظهار داشت: تیم گسترش فولاد تبریز برابر فولاد خوزستان بازی خوبی را به نمایش نگذاشت، اما تا دقایق […]

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: هر چند در بازی برابر فولاد خوزستان دو امتیاز حساس را از دست دادیم، اما عملکرد تیم در نیم فصل اول رضایت‌بخش بود.

شرح آنلاین – خبرکزاری فارس – غلامرضا سمندر اظهار داشت: تیم گسترش فولاد تبریز برابر فولاد خوزستان بازی خوبی را به نمایش نگذاشت، اما تا دقایق پایانی نتیجه لازم را کسب کرده بودیم و اگر بازیکنان تیم دقت می‌کردند با پیروزی زمین مسابقه را ترک می‌کردیم.

وی گفت: هر چند تیم گسترش فولاد به بلوغ تاکتیکی رسیده است، اما برابر فولاد دو امتیاز حساس را از دست دادیم، در حالی که می توانستیم با پیروزی بازی را به اتمام رسانده و با رتبه‌ای بالاتر به استقبال نیم فصل دوم می‌رفتیم.

مدیر باشگاه گسترش فولاد تبریز در مورد استعفای فراز کمالوند گفت: اظهارات وی به دلیل ناراحتی از نتیجه بازی بوده و موضوع خاصی نیست و ایشان چند روزی پیگیر بیماری معده خود خواهد بود و در فضای آرام تصمیم‌گیری لازم اتخاذ می‌شود.

سمندر با رضایت از عملکرد تیم گسترش فولاد در نیم فصل گفت: نسبت به دو فصل قبل با نتیجه بهتری نیم فصل را پایان رساندیم و این مهم میسر نمی‌شد مگر با حمایت مالک باشگاه و هیات مدیره و تلاش کادر فنی و بازیکنان و ارکان باشگاه که شرایط مناسب را فراهم کردند و امیدواریم در نیم فصل دوم همین روند تیم تداوم یابد.

سمندر خاطر نشان ساخت: به امید خدا در روزهای آینده، با اتخاذ تصمیمات مناسب شرایط بهتری را برای نیم فصل دوم تیم گسترش فولاد فراهم می‌کنیم.