نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان باعث جوانگرایی در آمریکا ستیزی و استکبار ستیزی شده است. به گزارش شرح آنلاین، حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم امروز یک شنبه در سخنرانی راهپیمایی ۱۳ آبان تبریز گفت: دشمنی آمریکا را نباید فراموش کرد و فریب لبخند دشمن را نباید خورد. وی گفت: […]

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان باعث جوانگرایی در آمریکا ستیزی و استکبار ستیزی شده است.

به گزارش شرح آنلاین، حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم امروز یک شنبه در سخنرانی راهپیمایی ۱۳ آبان تبریز گفت: دشمنی آمریکا را نباید فراموش کرد و فریب لبخند دشمن را نباید خورد.

وی گفت: آنها می گویند با ملت ایران دشمنی نداریم درحالیکه دروغ می گویند و دولت ایران بدون ملت کاره ای نیست.

آل هاشم با تاکید بر اینکه روحیه مقاومت را باید در برابر دشمن تقویت کنیم، ادامه داد: جوانان ایران اسلامی باید خود را در برابر پیشرفت کشور مسئول بدانند و نوآوری داشته باشند.

آل هاشم با تاکید بر اینکه روز ۱۳ آبان خیلی روز مهمی است، گفت: نقش این روز در تفهیم شعار مرگ بر آمریکا به شعور خیلی مهم است.

وی افزود: این روز باعث جوانگرایی در عرصه استکبارستیزی شده و امسال این روز با تحریم های آمریکا همزمان شده و باعث گسترش شعار مرگ بر آمریکا نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورها نیز شده است.

استاندار آذربایجان شرقی: رنج اصلی تحریم‌ها برای مردم است

استاندار آذربایجان شرقی درباره آغاز تحریم‌های آمریکا علیه کشورمان گفت: علی‌رغم اینکه هدف آمریکا سرنگون‌سازی نظام جمهوری اسلامی ایران است، اما رنج اصلی تحریم‌ها برای مردم است.

مجید خدابخش گفت: استکبار جهانی و رئیس جمهور بی‌خرد آمریکا اعلام کرده است که از امروز تحریم‌ها علیه ایران شروع می‌شود درحالی که رنج اصلی تحریم‌ها برای مردم ایران است.

وی ادامه داد: دیروز با یک بیمار سرطانی دیدار داشتم که بخاطر اوضاع پیش‌آمده با مشکلاتی مواجه بود، گرچه هدف آمریکا از این برنامه‌ها سرنگون‌سازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، اما مردم قربانیان اصلی این قضایا هستند.