نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: همانگونه که ولی فقیه در راس پیروزی انقلاب اسلامی قرار داشت امروز همین اصل الهی در راس عوامل تداوم انقلاب قرار دارد. شرح آنلاین: آیت الله محسن مجتهد شبستری ظهر امروز دوشنبه در همایش بزرگداشت سالروز ورود امام خمینی(ره) به کشور با بیان این مطلب ابراز داشت:  امروز […]

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: همانگونه که ولی فقیه در راس پیروزی انقلاب اسلامی قرار داشت امروز همین اصل الهی در راس عوامل تداوم انقلاب قرار دارد.

شرح آنلاین: آیت الله محسن مجتهد شبستری ظهر امروز دوشنبه در همایش بزرگداشت سالروز ورود امام خمینی(ره) به کشور با بیان این مطلب ابراز داشت:  امروز با هدایت و رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری پس از امام راحل(ره) فرمایشات حکمت آمیز ایشان راهگشای ملت و انقلاب در مسایل روز سیاسی، اقتصادی، فرهنگی ، اقتصادی و سایر زمینه هاست که به حق خلف صالحی برای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی هستند.

وی در این مراسم به تشریح برخی از اندیشه های امام راحل (ره) پرداخت و ادامه داد: در راس بودن قوانین اسلام همه فکر ایشان بود و تلاش داشتند تا همه قوای جمهوری اسلامی در مسیر اسلام حرکت کنند.

آیت الله مجتهد شبستری ابراز داشت: همین اقدام ایشان باعث شد تا انقلاب اسلامی را عاملی برای تولد دوباره اسلام بدانند.

امام جمعه تبریز در ادامه سخنان خود ارزشگذاری به حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش را از دغدغه های امام خمینی(ره) عنوان کرده و افزود: ایشان خود نخستین فردی بودند که در پای صندوق رای حاضر می شدند و صیانت از آرای ملت را برای تعیین سرنوشتشان امری ضروری و مهم می دانستند.

آیت الله مجتهد شبستری توجه به رهبری فقیه، داشتن روحیه استکبار ستیزی، حفظ وحدت مردم، توجه به شایسته سالاری در اداره کشور و توجه به خدمت به مردم را فرازی از آرمان ها و تفکر والای معمار کبیر انقلاب اسلامی بیان کرد و گفت: تمام این موارد مردم کشورمان را به حضور در دو آزمایش بزرگ راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات ۷ اسفند فرا می خواند.

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: هر رای از مردم ما در صندوق تیری به سمت شیطان بزرگ آمریکاست و هر چه میزان حضور مردم در انتخابات بیشتر باشد دشمن همان مقدار نا امیدتر می شود.

آیت الله مجتهد شبستری همچنین از مسؤولان دستگاه های اجرایی خواست تا در برخورد با مردم متانت، منطق و زبان خوش را مدنظر قرار دهند.