دبیر ائتلاف مستقلین آذربایجان شرقی: در حال بررسی نفرات جهت بستن لیست ائتلاف مستقلین هستیم

رضا جمالی دبیر ائتلاف مستقلین اذربایجانشرقی با اشاره به فعالیت های دبیرخانه ائتلاف گفت: دبیرخانه ائتلاف مستقلین استان که تحت نظر شورای مرکزی فعالیت می کند، در حال بررسی سوابق کاندیداهای شورای شهر دوره پنجم تبریز می باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شرح آنلاین : وی در مورد شاخصه های کاندیداهای ائتلاف مستقلین در انتخابات شورای اسلامی شهر اظهار داشت: شورای مرکزی مستقلین با کنکاش کاندیداهای شورای شهر تبریز، از میان کسانی که دارای معیارهایی همچون فراجناحی و ولایت مداری، مستقل و اعتدال و همینطور غیرسیاسی و کاری هستند، در روزها و هفته های آینده مورد بررسی قرار داده و وارد لیست ۱۳ نفره خود خواهند کرد. البته سعی بر آن خواهد شد نامزدهای این لیست شاخص و مردمی باشند.

دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقلین اذربایجانشرقی افزود: طبق هماهنگی ها و مذاکرات متعدد، گروه ها، اقشار، انجمن ها، و شخصیت های شناخته شده استانی و شهری و غیره اعلام آمادگی نموده اند با توجه به معیارهای فوق از لیست ۱۳ نفره مستقلین شورای پنجم تبریز حمایت نمایند و علاوه بر آن از تمامی ظرفیت های تبلیغاتی و رسانه ای برای معرفی برنامه های این ائتلاف تلاش خواهد شد.

دکتر جمالی با اشاره به اهمیت ائتلاف مستقلین گفت: اهمیت مستقلین از آنجا ناشی می شود که امروزه فراکسیون مستقلین مجلس یکی از سه فراکسیون معروف کشور در مجلس می باشد و جالب توجه اینکه تعداد فراکسیون مستقلین مجلس به لحاظ تعداد عضو، نسبت به هر کدامیک از دو فراکسیون دیگر بیشتر است! ترکیب هیات رئیسه مجلس فعلی تاثیر پررنگ آنها را نشان می دهد. و این امر ناشی از اقبال عمومی مردم نسبت به مستقلین و ضرورت حضور آنها چه در مجلس و چه در شورای اسلامی شهر حکایت دارد.

وی افزود: هدف ائتلاف مستقلین شورای شهر تبریز به دور از تنش های سیاسی و دفاع از منافع واقعی مردم و مصلحت های شهری خواهد بود. هماهنطور که همه می دانیم فساد سازمان یافته و همینطور کشمکش و نزاع های بی پایان جناح های سیاسی شورای شهر را به حاشیه می برد و در عمل خود شهر و مطالبات مردمی فراموش می گردد. و از اینجا فلسفه وجودی ائتلاف کاندیداهای مستقل ضرورت پیدا می کند که به دور از هیاهو و تنش های سیاسی به اعتلای شهر تبریز و خواسته های واقعی مردم آن پرداخته شود.

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

یک دیدگاه در “دبیر ائتلاف مستقلین آذربایجان شرقی: در حال بررسی نفرات جهت بستن لیست ائتلاف مستقلین هستیم

  1. عالی هست
    ممنون از جناب جمالی عزیز
    واقعا اختلاف بین اصول گرا و اصلاح طلب ها مردم رو گیج کرده است فقط منافع خودشان را در نظر می گیرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *