کواکبیان در انتخابات رئاست جمهوری حضور می یابد

سخنگوی حزب مردم‌سالاری گفت: کاندیداتوری مصطفی کواکبیان در انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶ تقریباً قطعی است.

به گزارش پایگاه خبری شرح آنلاین، میرزابابا مطهری‌نژاد درباره حضور مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم‌‌سالاری در انتخابات ریاست‌جمهوری سال آینده، گفت: در جلسه اخیر شورای مرکزی حزب مقرر شد تا آقای کواکبیان به‌ عنوان نامزد اصلاح‌طلب اعلام حضور کند، اما به وی وقت داده شد تا با بقیه جریان‌های اصلاح‌طلب در این‌ باره مذاکره کند.

وی افزود: روز گذشته شورای مرکزی درخواست کرد تا این کار جدی‌تر دنبال شود و مذاکرات وی جنبه عینی پیدا کند، اما کاندیداتوری وی تقریباً قطعی است.

مطهری‌نژاد درباره برنامه‌های حزبش برای انتخابات شوراها، خاطرنشان کرد:‌ دفاتر استانی موظف شدند لیست نامزدها را ارائه دهند و ما در شهرهای بزرگ پیش‌بینی یک هزار و ۵۰۰ نفر را کردیم و با بقیه جریان‌های اصلاح‌طلب تعامل می‌کنیم تا به لیست مشترک برسیم.

وی درباره درخواست دیدار اعضای شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری با روحانی، گفت: هنوز این دیدار اتفاق نیفتاده، اما درخواست ما به قوت خود باقی است.

سخنگوی حزب مردم‌سالاری درباره رابطه مردم‌سالاری با شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، گفت: ما با هرتشکلی که به نام احزاب اصلاح‌طلب فعالیت کند، مشارکت می‌کنیم، اما نسبت به شورای سیاست‌گذاری همان موضع را داریم و ادامه کار این شورا را به رسمیت نمی‌شناسیم.

منبع: تسنیم

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *