×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
true
false
ناجا

محمدرضا پور محمدی امروز در آئین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان شرقی گفت: امنیت و پیشرفت در کشورمان پس از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران پیشرفت شایان توجهی داشته و به لطف خدا و تدابیر رهبر معظم انقلاب همچنین شهادت و شهامت نیروهای نظامی و انتظامی در این راه اقتدار ارزشمندی را شاهدیم.

وی اظهار داشت: امنیت دارای دو جنبه فیزیکی و روحی و روانی است که در جنبه فیزیکی خودکفایی های نیروهای مسلح امنیت آفرین بوده است.

استاندار استان با اشاره به جنبه روحی و روانی امنیت گفت: این مقوله با اهمیت ترین جنبه امنیت است و بحمدلله نیروی انتظامی مهمترین رکن درک این حس در بین مردم است.

پورمحمدی افزود: لمس شدناین بخش در بین مردم موجب افزایش رضایتمندی عمومی گردیده و بر اساس نظرسنجی ها هر روز در حال بالا رفتن است.

وی با تاکید بر اینکه مردم پایه بودن امنیت مهم ترین اصل این اقتدار است افزود: با توجه به جغرافیای استان و هم مرزی آن با کشورهای همسایه و بافت قومیتی آن انسجام انتظامی و مردمی در تامین این امنیت بسیار خوب است.

استاندار آذربایجان شرقی وحدت و همدلی را در بین رده های نظامی و انتظامی را در خورد تقدیر عنوان کرد و گفت: امیدواریم با انتصاب فرمانده جدید نیروی انتظامی شاهد فصل جدیدی در گسترش این بحث در سطح استان باشیم.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد