×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
true
false
رستمی

ستار رستمی در گفتگو با خبرنگار شرح آنلاین با بیان این مطلب نبود امر به معروف و نهی از منکر را منجر به تزلزل دین و شریعت خواند و عنوان کرد: دغدغه اصلی امام حسین(ع) احیای دین مبین اسلام بود و عزاداری که امر برای امام حسین گرفته می‌شود برای تهذیب نفس و اخلاقمداری خودماست.

وی اضافه کرد: سالهای سال است که دشمن برای تزلزل اعتقادات ما می‌کوشد و چنانچه نسبت به اعتقاداتمان بی‌تفاوت باشیم راه به جایی نخواهیم برد.

رستمی ادامه داد: اینکه والدین وظیفه دارند که راه درست و تربیت صحیح را با پند و اندرز به فرزندان بیاموزند افزود: این نصیحت و پند و اندرز والدین باید نرمی و زبان خوش همراه باشد تا تاثیرگذاری خود را داشته باشد.

رییس بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان ایوان با اشاره به اینکه در قرآن امر به معروف و نهی از منکر در کنار مسائل دینی و اعتقادی شخصی چون نماز آمده است افزود: صبر در مشکلات هموار کننده زندگی خواهد بود و باید سعی کنیم تا به توصیه‌های قرآنی لقمانی به فرزندش عمل کنیم.

رستمی گفت : کسی که نماز می خواند و در شناخت خدا،دنیا تعمل می کند ومی داند که امر به معروف ونهی از منکر از کجا می آید و چگونه به آن عمل کند.

وی افزود : با خواندن نماز و نزدیک شدن به خدا به طور خالصانه به معرفت می رسد و درک او از دنیا و اطرافش بیشتر می شود، آن وقت است که دیگران را نیز می تواند راهنمایی کند و وظیفه خود می داند که اگر کسی راه اشتباهی را طی کند آن را نهی نماید یا او را بسوی خدا،دین و نماز دعوت کند. پاکی و رستگاری انسان در سایه ی نماز بوجود می آید.

ف س/

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد