اردبیل، فارس، (شرح آنلاین) - مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خلخال گفت: بسیج سازندگی مثل گذشته باید پرافتخار حرکت کند.

 حجت الاسلام جعفر توحیدی عصر امروز در دیدار با خانواده معظم جهادگر شهید البرز افشاری و رسول انامپور در خلخال اظهار کرد: بسیج سازندگی باید مثل گذشته درخشان و پرافتخار حرکت کند.

وی گفت: حرکات ارزشمند جهاد سازندگی از ذهن ایران پاک نشده و این ملت اعتقاد دارند که این نیروی باارزش هر جا قدم گذاشته آبادانی را به دنبال داشته است.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خلخال با تجلیل از کارکنان سابق جهاد سازندگی افزود: در سخت‌ترین شرایط کشور، برق رسانی، آبرسانی، پل سازی، ساخت جاده‌ها در دستور کار جهاد سازندگی بود که این فرزندان رشید جهادگر بودند که درکنار مردم برای مردم تلاش کردند.

توحیدی با قدردانی از زحمات خانواده معظم شهدای جهادگر و ایثارگر شهرستان خلخال بیان کرد: برای حرکت بسیج سازندگی خط و مرزی تعریف نشده و این حرکت می‌تواند، گاه در جبهه محرومیت‌زدایی، گاه در ساخت وساز و آبادانی روستا‌ها و راه‌ها، گاه در تولید و رونق و گاه در خط مقدم خدمت به کشور در برابر حوادث اخیر همچون سیل در استان‌های مختلف باشد.

سرهنگ جهانبخش عطایی، فرمانده سپاه شهرستان خلخال نیز در این دیدار ضمن تبریک هفته بسیج سازندگی گفت: امروز نقش ارزنده بسیج بر همگان معلوم و اگر بسیج اقتداری دارد این اقتدار از حضور مردم در کنار هم برای دفاع از کشور وکمک به توسعه و رونق اقتصادی کشور است.

در این مراسم از خانواده معظم شهید البرز افشاری از شهدای جهادگر شهرستان خلخال و رسول انامپور از کارکنان بازنشسته جهاد کشاورزی شهرستان خلخال به عنوان جهادگر و ایثارگر از سوی نمایندگی ولی فقیه در سپاه خلخال تجلیل به عمل آمد.

 

منبع : فارس

الف – ب ۶۶ /