×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
true
false
وام های دانشجویی براساس ضوابط نیم‌سال دوم 97 پرداخت می‌شود

ناصر مطیعی سرپرست صندوق رفاه دانشجویان با بیان اینکه حمایت از دانشجویان را در دستور کار داریم ، گفت: وام های دانشجویی تا تایید مصوبه جدید از سوی وزارت علوم براساس ضوابط و شرایط نیم سال دوم سال تحصیلی 97 پرداخت می‌شود به طوری که هیچگونه تغییری در روند و مبلغ وام‌ها وجود نخواهد داشت.

وی افزود: صندوق رفاه دانشجویان تا تائید مصوبه جدید هیئت امنا از سوی وزارت علوم تا 2 ماه دیگر در ماه اول تابستان وام های دانشجویی را طبق روال نیمه دوم سال گذشته  پرداخت می‌کند.

مطیعی درباره نگهداشت خوابگاه های دانشجویی  تصریح کرد: سازمان برنامه طبق مصوب مجلس سنوات بودجه ای خود را هرساله با در نظر گرفتن میزان تورم  به صندوق رفاه پرداخت می‌کند که درصد قابل توجهی از آن برای خوابگاه ها براساس متراژ، فضای ساختمان و فضای دانشجویی تخصیص داده می شود.

وی با اشاره به بودجه سال گذشته این صندوق تصریح کرد: 40 درصد از بودجه سال 97 صندوق رفاه دانشجویان هنوز پرداخت نشده است که در صورت وصول، باید دیون سال قبل را  پرداخت کنیم، این موضوع در حالی است که 10 درصد بودجه سال گذشته دانشگاه ها هم پرداخت نشده بود که به تازگی سازمان برنامه با استفاده از تنخواه بودجه سال 98 ، مقدار باقی مانده را به دانشگاه ها پرداخت کرد.

 

 

منبع : فارس

الف – ب 66 /

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد