پخش زنده والیبال ایران بلغارستان

اطلاعات بیشتر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
true
false

البته گرفتن حق الزحمه جلسات و یا حق نطق و اضافه کاری که ارجحیتی بررفع هزاران مشکل مردم دارد بیشتر مورد لطف مدیر ارشد استان جناب دشتکی است .
استاندار ایلام نزدیک به سه سال سکانداری خود را سپری می کند ، به خوبی محرز است ، که در حل چالش‌های کلیدی ضعیف و کُند عمل نمود .

نمونه ی آن سازمان صمت که می تواند موتور اقتصادی استان را با تسهیلاتی که سالانه تعلق می گیرد به حرکت در آورد.

اما شور بختانه با گذر هفت سال از مدیریت جناب نصیری این حوزه کوچکترین تاثیر ملموس در حوزه توسعه و امورات مربوط به خود نداشته است .

امروز که جدول تسهیلات بخش مالی کشور در سامانه صمت قرار گرفت ایلام در رتبه آخر قرار داشت ! حال سوال اینجاست که با تسهیلات مساوی استان های دیگر چگونه در صدر جدول قرار گرفته اند، مگر غیر این است که مدیریت توانمند و برنامه ریزی درست داشته اند.

جناب دشتکی قبول بفرمایید استان ایلام در دوران تصدی شما در همه جوانب، در زمینه اقتصادی ، تورم و بیکاری و در زمینه اجتماعی خودکشی و قتل و در زمینه سیاسی انزوای نخبگان و در راس قرار گرفتن کوتوله های کند ذهن، 10 سال استان را به عقب بر گرداند.

لطفا در مدیریت و عملکرد خود در استان بازبینی داشته باشید هر چند ، مکانیسم‌های تصمیم‌گیری سازمان ها طوری طراحی شده (یا بهتر است بگوییم طراحی نشده!) که تصمیم‌گیرنده نهایی مشخص نیست.

باور داشته باشید که وضعیت استان در حد هشدار بوده و با جملات زیبا و تمجید مردم با صفات دلیر و شجاع و …تغییری حاصل نمی شود.

خانه از پای‌بست ویران است
خواجه در بند نقش ایوان است …

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد