ائتلاف شیفتگان خدمت با معرفی شش کاندیدای مورد حمایت خود در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو برای رقابت های انتخاباتی دور یازدهم مجلس شورای اسلامی آماده شد.
نوروز علیزاده دبیر این ائتلاف در گفتگو با خبرنگار شرح آنلاین گفت: پس از رایزنی های متعدد با افراد مورد نظر و دریافت برنامه های آنان از سوی شورای مکرزی ائتلاف سرانجام حمایت این ائتلاف سیاسی از آقایان حجت الاسلام سید محمدرضا میرتاج الدینی ، روح الله متفکر آزاد ، عزت الله جعفری ، علی جعفری آذر ، احمد پورخردمند و سید ابراهیم ابراهیمی قطعی شد.
وی افزود: در همین راستا میثاق نامه ای با کاندیداهای مورد نظر تهیه و به امضا رسیده که متن ان جهت اطلاع عموم مردم اطلاع رسانی می شود:
بسم الله الرحمن الرحیم
میثاق نامه
ائتلاف شیفتگان  خدمت درجهت اقدام به تحقق گام دوم انقلاب برای طرح و تصویب واجرای قوانین درسطح زمینه سازی تشکیل دولت اسلامی و جامعه اسلامی و خدمت به ملت ایران و مستضعفان عالم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با امضای میثاق نامه  ذیل در استان آذربایجان شرقی شکل گرفت.
۱- با رهبری حضرت امام خامنه ای حفظه الله، تقابل اســلام و استکبار جهانی با حمایت قاطعانه مجلـس ادامـــه یـــابد
۲-با تجربه تلخ برجام ، گام پیشرفت کشور در عرصه علم و فناوری و قدرت نظامی و ایجاد زیرساخت‌های حیاتی و اقتصادی و عمرانی بدون مذاکره با آمریکا و ایادی آن ادامه یابد.
۳-زمینه ایجاد عدالت و پایش تحقق آن هدف روزمره می باشد.
۴-تصویب قوانین بکارگیری مدیران ، کارگزاران ، اندیشمندان و فعالان جوان در همه میدان های سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و بین المللی و نیز در عرصه های دین و اخلاق و معنویت و عدالت مورد هدف می باشد و اولویت رفع مشکلات و دغدغه های جوانان ، خصوصا اشتغال ، ازدواج و مسکن در دستور کار مجلس قرار گیرد.
۵-زمینه بکارگیری نیروی انسانی متخصص و جوان و با استعداد و غیرتمند آذربایجانی در پست‌های کلیدی کشور و زمینه فعالیت آنها در منطقه و جهان.
۶-زمینه سازی تشکیل قرارگاه های تحقق گام دوم انقلاب با موضوعات فرهنگی اقتصادی و سیاسی  در آذربایجان شرقی.
۷-زمینه سازی تبدیل فرصت های اقتصادی منطقه به سرمایه ، در زمینه های صنایع و معادن ، آب های معدنی،  صنایع دستی ، کشاورزی و باغات ، دامداری و صنایع تبدیلی آن و ایجاد رونق در صنایع گردشگری متناسب با منطقه و جذب منابع خارجی و تبدیل به ارزش افزوده و جلوگیری از واردات کالاهایی که امکان تولید در داخل استان دارد.
۸-تصویب قوانین ایمن سازی جاده های استان و شهرستان ها.
۹-تصویب قوانین تغییر معماری شهری متناسب با پایتخت تشیع جهان اسلام با اولویت حاشیه ی شهرها.
۱۰-توجه به احیای دریاچه ارومیه.
۱۱-تصویب قوانین تلفیق سبک زندگی اسلامی و بومی منطقه غنی آذربایجان.
۱۲-یک نفر در هر شهرستان به عنوان نماینده ائتلاف ، جهت پیگیری مطالبات حامیان ائتلاف و تحقق بندهای میثاق نامه مورد قبول می باشد.
۱۳حداقل در هر ماه یک جلسه با نماینده شهرستانی و سه ماه یکبار گزارش عملکرد در جمع حامیان ائتلاف توسط نماینده شهرستان و شش ماه یک بار جلسه مجمع حامیان ائتلاف با حضور همه ۱۹ نماینده استان
۱۴-این میثاق‌نامه در ۱۴ بند به امضای ۱۹ کاندید مورد حمایت ائتلاف و هیئت مرکزی ائتلاف قرار گرفت.