مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه منتظر است تا تکلیف ادامه همکاریش با این باشگاه مشخص شود، گفت: پرسپولیس را با بیش از صد میلیارد تومان بدهی تحویل گرفتم و در صورت جدایی از این تیم، ۸۰ میلیارد در حساب باشگاه خواهم گذاشت.

شرح آنلاین: حمیدرضا گرشاسبی در گفتگو با ایرنا ضمن بیان این مطلب گفت: ما سعی کردیم در هر کجا که کار می‌کنیم بیشتر توانمان را بگذاریم تا خدمت انجام دهیم. ابتدا باید ببینیم که این قانون شامل حال پرسپولیس می‌شود و یا نه. اما ما تا آخرین دقیقه با قدرت به کارمان ادامه خواهیم داد.
وی افزود: زمانی که به پرسپولیس آمدیم، این تیم بیش از ۱۰۰ میلیارد بدهی داشت و بیش از صد ها پرونده خطرناک در فیفا که هر کدام از آنها ممکن بود پرسپولیس را یک پنجره دیگر محروم کند و با کسر امتیاز مواجه شویم اما توانستیم تمام مشکلات و بدهی های قبلی را حل کنیم.
گرشاسبی ادامه داد: الان هم اگر برویم ۴۰ میلیارد از اسپانسر طلب داریم و دو میلیون دلار هم از AFC می‌خواهیم. پرسپولیس را با بیش از صد میلیارد بدهی تحویل گرفتیم و با حدود ۸۰ میلیارد طلب تحویل می‌دهیم. تا ۱۵ آذر که زمان اعلام شده صبر خواهیم کرد تا ببینیم که این قانون بازنشستگی شامل حال پرسپو لیس می‌شود یا خیر اما طی عهد و پیمانی که با خدا و وجدان خودمان بستیم تا زمانی که باشیم برای موفقیت پرسپولیس بیش از توانمان را می‌گذاریم و کار خواهیم کرد.