×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
true
false

سرمایه گذاری سید محمد امامی که در حال حاضر پرونده فساد مالی در بانک سرمایه و صندوق ذخیره فرهنگیان را در دادگاه دارد ، روی فیلم نرگس آبیار از نکات جالب توجه این جشنواره است، به گونه ای که تهیه کننده فیلم با انتشار عکسی از امامی در صفحه اینستاگرام با هشتگ رفیق ( # رفیق ) عمق رفاقتش را با این فرد زندانی نشان داد.

فیلم متری شش و نیم نیز بدون حاشیه نبود ، بگونه ای که هزینه های استفاده از افراد معتاد واقعی برای طبیعی کردن صحنه های فیلم و تامین هزینه های متادون برای این معتادان ، در کنار پرداخت هزینه عوامل در زمان تعطیلی فیلمبرداری به دلیل حضور پیمان معادی در فیلم هالیودی از حمله حواشی این فیلم بود.

در آثار امسال فیلم زیر 2 میلیاردی وجود ندارد، به گونه ای که هزینه ساخت غلامرضا تختی 8 و نیم میلیارد تومان ، متری شش و نیم با 7 و نیم میلیارد تومان و سرمایه گذاری رنجکشان و فیلم ماجرای نیم روز 2 با هزینه 5 میلیارد تومان در صدر پر هزینه تری فیلم های جشنواره امسال قرار گرفتند.

هزینه و سرمایه گذاری های انجام شده روی برخی فیلم ها با پول های مشکوک واکنش اهالی سینما و رسانه را در پی داشته و در این خصوص دادستان کل کشور نیز وارد شد و از مردم خواست تا ورود پول های کثیف به سینما را گزارش کنند.

اما داروغه زاده دبیر جشنواره فیلم فجر اعلام کرد: حکم دادن کار ما و وزارت ارشاد نیست.

جشنواره فیلم فجر امسال نیز همانند سال های گذشته حواشی بسیاری را نیز علاوه بر هزینه در پی داشت ، از نا معلوم بودن سرمایه گذار فیلم جواد رضویان تا تغییر تهیه کننده فیلم صدر عاملی از جمله حواشی این دوره از جشنواره فیلم فجر بود.

حال با این مسائل اهالی سینما و اصحاب رسانه به نظاره نشسته اند تا چند روز دیگر برترین های سینمای ایران از نظر مردم و هیئت داوران مشخص شود.

 

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد