ایرنا،(شرح آنلاین)-نمایش کمدی آلفرد به نویسندگی پاسکال نوواکی با ترجمه ی هومن حسین زاده با طراحی و کارگردانی هادی عامل از 19 فروردین درتماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می رود .

پوریا پورسرخ که در کارنامه کاری خود سابقه همکاری با کارگردانانی چون محمد حسین لطیفی ، فرزاد موتمن ، سعید آقاخانی، علی عطشانی، پرویز شهبازی ، سروش صحت ، جواد افشار ، بهرنگ توفیقی ، سیروس مقدم را دارد به عنوان یکی از کاراکتر های نمایش آلفرد با هادی عامل همکاری می کند.
از افتخارات این بازیگر می توان به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد از بیست و پنجمین جشنواره فیلم فجر برای فیلم «روز سوم » به کارگردانی محمد حسین لطیفی ، نامزد تندیس حافظ بهترین بازیگر مرد برای سریال « کیمیا » و سریال « وفا » و سریال « برادر » اشاره کرد .
وی همچنین دانش آموخته موسسه ی فرهنگی هنری کارنامه بوده است .
از عوامل این اثر می توان به علی روحانی ( آهنگساز) ، مژگان عیوضی( طراح لباس ) ، امیر قادری ( طراح گریم) ، وحید میثاقی ( طراح پوستر و بروشور) ، حامد ادوای و فرشته قاسم پور ( دستیاران کارگردان) ، سارا حدادی ( مدیر روابط عمومی مشاور رسانه ای و تبلیغات – you studio) و امیر خدامی( عکاس) اشاره کرد .
نمایش « آلفرد » نوشته پاسکال نوواکی با طراحی و کارگردانی عامل در سالن استاد ناظرزاده کرمانی به روی صحنه می رود . دیگر بازیگران این اثر به زودی اعلام می شوند.

س الف ۸۱/