تبریز،( شرح آنلاین )- دومین بهار کارکارآفرینان استارت آپی آذربایجان شرقی در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار می شود.

رامین اکبری موسس بهار کارآفرینان استارت آپی استان با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران گفت: در این دوره که پنجم تیرماه برگزار می شود دو پنل در قالب پنل استارتاپ ها و پنل مدیران است.

وی افزود: در بخش مهمانان ویژه هفت نفر از برجسته ترین برندهای استانی و کشوری به سخنرانی می پردازند که شامل مجید حسینی نژاد مالک برند علی بابا ، رضا اربابیان  مالک برند شیپور، آرش ماهوتی مالک برند دیجی نلا، حامد ولی پور مالک برند بیمیتو، مجتبی محمودزاده مالک برند رایچت ، شهرام اشرف نیا مالک برند قونقا و علی حاج محمدی مالک برندهای ژاکت و همیاروردپرس هستند.

اکبری ادامه داد: در بخش پنل استارت آپ ها چهار نفر از صاحبان برندها سخنرانی خواهند داشت و در بخش پنل مدیران نیز یونس ژائله مالک برند شیرین عسل و احد حسینی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

موسس بهار کارآفرینان اضافه کرد: یکی دیگر از بخش های جانبی این رویداد برپایی نمایشگاه کار است تا جوانان مستعد و جویای کار با ثبت نام در این بخش توانمندی های آنان در اختیار جویندگان نیروهای کار متخصص قرار گیرد.

اکبری در پایان افزود علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به تار نمای این همایش به نشانی http://bkstartupi.com مراجعه نمایند.